[WOKALISTA] Otto - Z Dna Piekieł

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Otto

Wokalista

Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2018, 17:47

Przesyłam moje zgłoszenie i przyjmuję wszelką krytykę której to się poddaję.

Oryginalna piosenka:
Cover:

Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jeśli chodzi o śpiewanie jest ok, nie wszystko jest czysto, ale w takich piosenkach ciężko czasem powiedzieć czy to bardziej niedoskonałość techniczna czy aktorzenie. Wierzę też, że jak producent powie Ci co masz poprawić to poprawisz. Mam natomiast parę uwag technicznych. Śpiewasz bardzo głośno, to wymaga odpowiednio podejścia do sprzętu, odpowiedniej odległości, odpowiedniej czułości mikrofonu etc. W nagraniu które przesłałeś jest dużo przesteropodobnych zniekształceń. Tak jak z fałszami przeważnie da się coś zrobić tak już z takimi zniekształceniami nie bardzo. Poza tym jak wysyłasz jakiś materiał poglądowy lepiej dawaj wokal głośniej, albo ewentualnie kompresuj wokal, bo tak ciężko czasem usłyszeć z pod instrumentala co śpiewasz.
Przyznaję Ci rangę, mam nadzieję, że będziesz dobrze bawił się w grupie. W przyszłości zwróć uwagę na technikę nagraniową :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

No heja, gratulacje!
Otto

Wokalista

Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2018, 17:47

Jej, super! Dziękuję na prawdę! Co do kwestii technicznych to nie ukrywam, że jestem w nich totalna ciapa, kompletnie nie wiem co robić by poprawiać jakość nagrań, ale na pewno następnym razem skorzystam z tych rad, które tu podałeś :).

Bardzo dziękuję za rangę, chętnie będę angażował się w projekty grupy!
Zablokowany