[WOKALISTKA] revienn - Kolorowy wiatr

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

revienn

Wokalista

Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2018, 22:34

Kolorowy wiatr:
Cover:

Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Wszystko jest w porządku, przyznaję Ci rangę, baw się dobrze w grupie :)
revienn

Wokalista

Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2018, 22:34

Wielkie dzięki ! Z racji takiej ze jest tu większa ilość rekruterow, można liczyć na większa ilość opinii i ewentualne zaznaczenie co fajnie byłoby pozmieniać? Przy okazji udało mi się Odwiedzić szkółkę nannokarrin - ciekawe ćwiczenia, mam nadzieje ze efekt za jakiś czas będzie widoczny:) I jescze jedno pytanie - czy tematyka przyznawanych ról to tylko i wyłącznie japońskie bajki czy można liczyć na jakaś różnorodność w tym temacie ? :)
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Revienn, nie krępuj się wpaść na nasz serwer Discorda i oznaczyć rekrutera wokalistów z prośbą o dokładniejsze opinie albo po prostu napisać prywatną wiadomość. Proces rekrutacji staramy się przejść możliwe szybko żeby nikogo nie trzymać na progu zwłaszcza jeśli widać, że się nadaje. Robimy w grupie różne rzeczy, nie tylko japońskie bajki ;) myślę, że znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie znajdziesz zawsze możesz wyreżyserować taki projekt jaki uznasz za słuszne :)
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

No i generalnie pamiętaj o wejściu na ten serwer, tam dzieje się większość życia grupy.
Zablokowany