[Wokalista] Onti- Kraina snów

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

onti90

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:28

Oryginalna piosenka:
Nadal oryginalna piosenka:

Cóż nie będę ukrywał, że przyszedłem tutaj chcąc spróbować swoich sił i dołączyć do zacnego grona wokalistów jakie się tutaj znajduje.
Nie wiem czy nie łamię zasad bo ciężko porównywać oryginał do oryginału, ale do rekrutacji postanowiłem użyć autorskiego utworu "Kraina snów", który napisałem około maja roku 2018 o ile dobrze pamiętam.
Jeśli tak nie wolno, lub jest coś innego co mnie dyskwalifikuje to jestem otwarty na konstruktywną krytykę, ponieważ śpiewanie jest moją pasją więc chciałbym to również robić jak najlepiej, a nie tylko śpiewać dla samej czynności.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która przez moment słuchania będzie czerpać chwilę radości ^^
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Witamy w rekrutacji na wokalistę, bardzo miło, że postanowiłeś się u nas pojawić! :)

Jeśli chodzi o ocenę... To faktycznie, ciężko ocenić autorską piosenkę. Nie ma za bardzo do czego porównać, aczkolwiek, myślę, że damy radę i tym sposobem ;)

Pierwsze co - intonacja. Trzymasz się bardzo ładnie tonacji - w sensie, nie ma dysonansu między akompaniamentem (grasz jednocześnie i śpiewasz?), a tym, co śpiewasz. Wpasowujesz się również w akordy prowadzące, wiesz, jak prowadzić melodię.

Zmiany tempa też dodają piosence nieco innego wydźwięku. Potrafisz zaciekawić słuchacza, coś się dzieje, nie jest to nudne. Może czasem nie trzymasz tempa (mimo jego zmian), natomiast dość płynnie przechodzisz między szybszym tempem a wolniejszym. Co do dykcji - zrozumiałam to, co śpiewasz, choć momentami gdzieś tam coś podjadłeś ;) Nie wiem, czy to była kwestia tego, że próbowałeś niektóre momenty zaśpiewać delikatniej, czy może nieco 'leniwie' do tego podszedłeś, w wolnej chwili możesz nieco poćwiczyć dykcję, mówiąc chociażby sławetny stół z powyłamywanymi nogami :D

Podsumowując. Bardzo fajnie, że pojawiłeś się z autorską piosenką. To już co nieco powiedziało nam o Tobie. W grupie nie ma za dużo takich projektów, wykonujemy bardziej covery - choć z drugiej strony, kto wie, może kiedyś pójdziemy w tę stronę? Myślę jednak, że poradzisz sobie w grupie i z czystym sumieniem mogę dać Ci pełną rangę wokalisty :) Witaj w grupie!
onti90

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:28

Dziękuję bardzo za przyjęcie! :D
Tak w tym nagraniu gram i śpiewam jednocześnie dlatego też te bicie na gitarze jest troszkę na wyrost niż powinno być normalnie, ogólnie całe nagranie to jest tylko i wyłącznie moment, w którym siadłem i to wykonałem, a do audacity wrzuciłem tylko by zapisać jako mp3. Ogólnie wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy zwłaszcza w przypadku dobrego śpiewania coverów, ale patrzę z optymizmem w przyszłość. Ogromnie się cieszę i jeszcze raz dziękuję ^^
Co do dykcji to faktycznie były miejsca gdzie mi się rozlazło, a czasami naprawdę chciałem delikatniej słowo daję :P
Pozdrawiam ^^
Zablokowany