[Wokalista] Miyuki - Ballada o czarnej śmierci

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Niccup

Reżyser scenek

Aktor

Instrumentalista

Posty: 18
Rejestracja: 14 paź 2017, 17:06

Cześć!
Od pewnego czasu myślę nad rekrutacją na wokalistę. Nie sądzę, że tym razem przejdę, jednak chętnie się dowiem co jeszcze należy poprawić. Instrumental jest mój - nie jest idealny, wiem. Tak samo głos, w pewnym momencie niestety nie dociągnąłem i słychać dziwne przerwanie. Więcej chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych osób ^^ Nie chciałem też dokładnie naśladować wokalistki, podbiłem tempo oraz usunąłem przerwy.

Oryginalna piosenka:
Cover:

Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 21:15 przez Niccup, łącznie zmieniany 5 razy.
cat supremacy
Obrazek
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Masz fajny głos i jesteś muzykalna, ale jest jeszcze sporo rzeczy które można poprawić. Ogólnie rzecz biorąc śpiewasz dość siłowo, z manierami i bardzo kolorowo. Kumam dlaczego tak i dlaczego to mogłoby brzmieć fajnie w tej piosence, skąd takie zabiegi aktorskie etc. Natomiast to nie jest dobry pomysł jak jeszcze nie masz sensownej, poprawnej emisji. To że próbujesz "robić" różne rzeczy zamiast po prostu śpiewać jest odpowiedzialne za szereg problemów; niestrojenie, ciemną barwę, nie trafianie w dźwięki. Może są jeszcze inne powody (choćby po prostu brak techniki) ale to kolorowanie na pewno nie pomaga. Gdybym mógł Ci coś doradzić to śpiewaj na razie jak najprościej, śpiewaj "po prostu", nie kombinuj. I to proste śpiewanie doprowadź do ładu i traktuj jako baseline do innych rzeczy. Jak odezwiesz się do jakiegoś bardziej doświadczonego wokalisty (polecam Rekruterkę Klarę) to na pewno udzieli Ci jakiś konkretnych rad, a ja na razie odmówię Ci rangi i pożyczę powodzenia w nauce :)
Zablokowany