[Wokalista] Nekrion - Luźno

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Nekrion

Wokalista

Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2019, 23:08

Witam. Postanowiłem nagrać cover piosenki "Luźno". Nie jestem pewien, czy wyszło tak jak zamierzałem (na przykład nie czułem, abym odpowiednio wyrażał emocje głosem, też właściwie czuję się źle z tym, że trochę dykcja mi siadła, ale w oryginale też słyszałem parę razy sie itp., więc może zostanie mi to darowane ;) ), ale mam nadzieję, że jest w porządku.

Pozdrawiam ^-^

Oryginalna piosenka:
Cover:

Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Wow, trzymam kciuki! Mnie się bardzo podoba, już się zakochałam w twoim głosie ^^
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Witaj. Tak jak napisałeś, czasem miałeś problemy z dykcją. Pamiętaj "ę" się nie wymawia. Na przykład nie mówimy "będę" tylko "bende".
Poza tym podkład jest trochę za głośno i przydałby ci się popfiltr. Możesz go kupić za nie wielkie pieniądze lub zrobić z rajstop.
Myślę, że masz ładną barwę. Co do interpretacji myślę, że jest całkiem dobra. Śpiewałeś na luzie, a o tym w sumie jest ta piosenka. Przyznaję Ci rangę, baw się dobrze.
Awatar użytkownika
Nekrion

Wokalista

Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2019, 23:08

Dziękuję bardzo serdecznie. Rady się przydadzą, a popfiltr mam, tylko najwyraźniej chyba niezbyt dobrze działa albo ja źle go ustawiłem :lol: ^-^
Zablokowany