[Wokalistka] Riada - Małe tęsknoty

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Riada

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2019, 23:30

Mój cover:
Oryginał:

Mam wrażenie, że każdy zna tą piosenkę, ale i tak daję link do oryginału :)
Zdaję sobie sprawę z tego, że mam dziwną barwę i nie śpiewam "normalnym" głosem na wyższych dźwiękach. Taki mój urok, większość ludzi ma jakiś problem z "normalnym śpiewaniem" po 4 latach śpiewu klasycznego :D Choć mam nadzieję, że nie gryzie to po uszach :P
Awatar użytkownika
Nekrion

Wokalista

Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2019, 23:08

Masz cudowny głos i słychać Twoje umiejętności. Ciekawie.
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Witaj, dziękuję za wzięcie udziału w rekrutacji. Masz naprawdę bardzo ładny głos i bardzo podobają mi się twoje modulacje. Wspomniałaś, że nie śpiewasz "normalnym" głosem na wyższych dźwiękach. To jest normalny głos tylko po prostu rejestr głowowy, którego jeszcze dobrze nie potrafisz podeprzeć tak, by brzmiał mocniej i pełniej. Mimo to uważam, że twój falset jest ładny i akurat w tym utworze w ogóle on nie przeszkadza. Widać, że długo ćwiczysz i że masz doświadczenie, dlatego z wielką przyjemnością nadaję Ci rangę. Mam nadzieje, że znajdziesz u nas coś dla siebie i że będziesz się dobrze bawić. Polecam również zajrzeć na naszego discorda, by być na bieżąco.
PS. Znam dobre ćwiczenia na miks i wzmocnienie rejestru głowowego, więc jeśli chcesz, to odezwij się do mnie na priv. Chętnie się z Tobą podzielę. ^^
Awatar użytkownika
MaticzekYTPL

Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:01

Brawo :D
Zablokowany