[Wokalistka] - Trina, Pierwszy raz jak sięga pamięć (Kraina Lodu)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Trina

Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:38

Cześć!
Zbieram się do tej rekrutacji już od dawna i nagrywałam różne piosenki, ale czas mijał a niczego nie wstawiałam. Czas to zmienić :)
Jestem otwarta na uwagi :D
Orginał piosenki:
Moja wersja z instrumentalem: https://soundcloud.com/trina-pl/pierwsz ... miec-trina
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jest kilka problemów w twoim nagraniu. Całą piosenkę zaśpiewałaś tylko falsetem, co raczej nie jest efektywne. Popracuj trochę nad emisją głosu, by wzmocnić swój głos. Był jeden moment, w którym twój wokal zabrzmiał bardzo ładnie pod koniec bridge. Nagle usłyszałam piersiowy rejestr i naprawdę ładnie brzmiał. Więc wnioskuję, że jakbyś trochę nad tym popracowała i przypomniała sobie jak to zrobiłaś, to rozwiązałabyś swój problem z emisją. Na razie nie przyznam ci rangi, ale chciałabym cię usłyszeć za miesiąc. Powodzenia! Liczę na twoje kolejne podejście.
Awatar użytkownika
Trina

Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:38

Dzięki za ocenę i uwagi 😁 dało mi to do myślenia 😊 ćwiczyłam dziś inną piosenkę i po przeczytaniu tego co napisałaś spróbowałam zaśpiewać inaczej i zauważyłam, że robi to sporą różnicę :) przyznam szczerze, że do tej pory nie wiedziałam co to tak naprawdę falset, a o rejestrze piersiowym tylko słyszałam (tak to jest jak się nie brało nigdy lekcji xD) To, że o tym wspomniałaś zmotywowało mnie, żeby więcej się dowiedzieć :) Do usłyszenia w następnym podejściu ;)
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Jeśli będziesz chciała się czegoś więcej dowiedzieć zawsze możesz napisać do mnie na priv. Chętnie pomogę ^^
Awatar użytkownika
Trina

Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:38

Hej :) napisałam w takim razie do Ciebie wiadomość prywatną :)
Zablokowany