[ Wokalista ] The Cranberries - Zombie | HC |

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Hatsu-P

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2019, 18:09

Yo!! Tutaj moje co nieco. Zwlekałem z tą rekrutacją zeszło 2 lata.. liczyłem na zmianę mojej okropnej barwy, koniec mutacji i te sprawy aczkolwiek.. nic się zbytnio nie zmieniło -.- No to skoro tak ma być.. to cóż, Spróbujmy ^^'
Ps: przepraszam że tylko tylko połowa.. : L oraz za wszelkie potknięcia. Przez ostatnie lata korzystam z J. angielskiego częściej niż polskiego a jak wiadomo, co nieużywane .. zanika xD ~ Njom


Cover: (link naprawiony.. mam nadzieję ;-;)
Oryginał:
Stąd został zapożyczony tekst:
Ostatnio zmieniony 05 lip 2019, 16:19 przez Hatsu-P, łącznie zmieniany 1 raz.
Suicide people are just Angels who want to go home.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, nie mam dostępu do pliku do którego link wrzuciłeś.
Awatar użytkownika
Hatsu-P

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2019, 18:09

Orzecho pisze:
05 lip 2019, 15:16
Cześć, nie mam dostępu do pliku do którego link wrzuciłeś.
sorki, nie wiem co ostatnio z gdrive mi się dzieje.
https://www8.zippyshare.com/v/4SoPHak8/file.html ( a w razie co link w poście raczej już działa )
Suicide people are just Angels who want to go home.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jest parę problemów z nagraniem które przesłałeś. Przede wszystkim dość konsekwentnie nie stroisz. Nie są to bardzo duże odchylenia, więc zgaduję, że słyszysz w porządku, po prostu braki w emisji sprawiają, że często nie masz dobrej intonacji. Poza tym śpiewasz raczej matowo, prawdopodobnie da się z twojego głosu wyciągnąć dużo więcej barwy. W tej chwili nie mogę przyznać Ci rangi. Tak czy inaczej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, polecam wejście na naszego Discorda, tam dzieje się większość życia grupy i tam też możesz uzyskać więcej uwag/porad.
Awatar użytkownika
Hatsu-P

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2019, 18:09

Orzecho pisze:
05 lip 2019, 16:25
Dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jest parę problemów z nagraniem które przesłałeś. Przede wszystkim dość konsekwentnie nie stroisz. Nie są to bardzo duże odchylenia, więc zgaduję, że słyszysz w porządku, po prostu braki w emisji sprawiają, że często nie masz dobrej intonacji. Poza tym śpiewasz raczej matowo, prawdopodobnie da się z twojego głosu wyciągnąć dużo więcej barwy. W tej chwili nie mogę przyznać Ci rangi. Tak czy inaczej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, polecam wejście na naszego Discorda, tam dzieje się większość życia grupy i tam też możesz uzyskać więcej uwag/porad.
Dzięki za szczerą opinię ^^` niestety jeszczę nie nadaję się do śpiewu.. trza wincej ćwiczyć : 3 do zoba na za miesiąc ponownie ^°^
Suicide people are just Angels who want to go home.
Zablokowany