[Wokalistka]Natalia-Dziś późno pójdę spać (Kwiat Jabłoni)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Nashi

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:18

Hej! Postanowiłam podejść do rekrutacji, ponieważ zajmuję się muzyką od paru lat. Ciągle się kształcę, mam swój zespół-koncertuję z nim, ale występuję również jako solistka. Nadal jednak mam niedosyt, mam wrażenie, jakby muzyki w moim życiu było zbyt mało-dlatego tutaj jestem :D
Przychodzę z coverem Kwiatu Jabłoni-Dziś późno pójdę spać i mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do grupy NK ^^
Cover:
Oryginał:
Nieczęsto odwzorowuję oryginał, bo lubię pewną indywidualność, ale na potrzeby rekrutacji starałam się zaśpiewać podobnie do oryginału :D
Pozdrawiam serdecznie! ^^
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Witaj. Dziękuję za wzięcie udziału w rekrutacji. Nie popełniasz większych błędów. Masz dobre warunki głosu. Widać, że długo ćwiczysz i bardzo mi się podoba twoje nagranie. Przydałby ci się jakiś lepszy mikrofon, ponieważ możesz mieć później problem z dostaniem się do projektu przez złą jakość nagrania. Gratuluję! Dostajesz rangę wokalistki! Liczę, że wygrzebiesz jakieś zaskórniaki i zainwestujesz w sprzęt, bo bardzo bym chciała posłuchać twojego głosu w jakimś projekcie.
Wpadnij też na naszego discorda. Poznasz tam wielu ciekawych ludzi oraz będziesz na bieżąco.
Zablokowany