[Wokalista] Enej - Kamień z napisem LOVE.

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
MaffcioPapisek

Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:46

No hejka!
Witam postanowiłem wziąć udział w rekrutacji, przygotowania odpowiedniego utworu do zaśpiewania zajęło mi kilka dni. Jednakże myśle że lepszego nie znajdę na chwilę obecną, więc po prostu trzymam kciuki :roll:

Oryginał:
Cover:

Próbowałem (chyba) wszystkich metod aby poprawić ścieżkę dźwiękową aby czasem nie pojawiały się takie przeskoki, ale wyszło raczej marnie. Wina miernego sprzętu (?) :(
Moje marzenie które mogę spełnić właśnie dokonuję, aby sprawdzić opinię innych na temat mojego głosu :D
Cóż, myślałem jeszcze nad rekrutacją na aktora, ale zobaczymy jak to wyjdzie :)
Nie wiem co mógłbym o sobie napisać.
Po prostu zainteresowałem się tą społecznością.
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji.
Pierwszym problemem twojego nagrania to jak wspominałeś bardzo słaba jakość sprzętu. Przez przeskoki ciężko jest mi ocenić dykcje, więc tego nie zrobię. Za to, mogę przejść do drugiego problemu, jakim jest intonacja. Często śpiewasz nieczysto. Robisz podjazdy i zjazdy. Do tego dochodzi emisja głosu. Głos masz napowietrzony i bez podparcia. Bez prawidłowego oddechu ciężko będzie utrzymać jednolity dźwięk.
Cieszę się, że jesteś zmotywowany, by być w naszej grupie, ale na razie nie mogę ci przyznać rangi. Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz, będziesz ćwiczyć i wrócisz do nas za jakiś czas. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
Zablokowany