Strona 1 z 1

[Wokalistka] Phoenix- League of Legends

: 23 paź 2019, 18:52
autor: Arachela
Hej! Chciałam spróbować sił w wokalu. Mam nadzieję, że piosenki spodobają się Wam. :)

"Phoenix"- League of Legends (tłumaczenie autorskie)


"Naprawdę chcę"- Mała syrenka (nagrywane gorszym mikrofonem, co psuje trochę jakość)


Pozdrawiam ;)
Arachela

Edit:
Wersje acapella:


Re: [Wokalistka] Phoenix- League of Legends

: 02 lis 2019, 15:52
autor: TheKasarR
Hej

W regulaminie rekrutacji widnieje wpis:

"Nagranie musi być po polsku, musi być łatwo dostępne (najlepiej mp3 na google drive) i musi dawać możliwość oceny wokalu na jego podstawie. To oznacza, że nie powinno być zniekształcone lub zmiksowane w sposób utrudniający odsłuch.
Twój głos powinien być nałożony na niezbyt głośny instrumental, ewentualnie jeśli nie ma takiej możliwości może też być to nagranie a cappella. W żadnym wypadku twój głos nie powinien być zmiksowany z oryginalnym." -> Click!

Najprawdopodobniej w nagranich użyty jest Reverb i eq, a jeżeli tak specyficznie nagrywa mikrofon to trzeba to sprawdzić.

Od siebie daję 3 dni (do 05.11.2019) na to byś dosłała czyste nagrania (sam nieprzerobiony wokal bez instrumentalu -> acapella)
Linki do nich wklej w swoim pierwszym poście edytując go.

Pozdrawiam
Kasar :)

Re: [Wokalistka] Phoenix- League of Legends

: 18 lis 2019, 06:00
autor: Klara
Hej, wybacz, że musiałaś tak długo czekać. Biorę się jak najszybciej za twoją rekrutację.
Intonacja jest dobra, choć odradzam zmiany melodii, tak jak to zrobiłaś w małej syrence. W pierwszym bridge'u zaśpiewałaś kwartę niżej od właściwego dźwięku. Może w skali pasuje, lecz taka "improwizacja" bardziej brzmi jak ucieczka od właściwego dźwięku, bo jest wysoki i nie zawsze komfortowy do zaśpiewania. Jeśli chodzi o emisję, to polecam bardziej podpierać wysokie dźwięki i skierować je na maskę by brzmiały mniej klasycznie. Mimo tego myślę, że znajdzie się u nas miejsce dla Ciebie. Przyznaje ci rangę, baw się dobrze!