[Wokalistka] Erin - "Hey Kids!"

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Erin

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019, 17:33

Hej!

Po namowach ludzi spotkanych na AnimeConie postanowiłam spróbować swoich sił w rekrutacji na wokalistkę. Od dziecka zajmuję się muzyką, jestem absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia, a w tym roku znów rozpoczęłam naukę, lecz na innym instrumencie. Uwielbiam muzykę, dlatego tutaj jestem!

Przygotowałam cover openingu anime Noragami Aragoto "Hey Kids!" z polskim tekstem od NanoKarrin, mam nadzieję, że uda mi się do dołączyć do grupy^^

Cover:


Oryginał:
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Witaj w rekrutacji na wokalistę!

Brzmisz bardzo fajnie w tej piosence. Dodatkowo, śpiewasz czysto - nie masz problemu z intonacją utworu czy trzymaniem się linii melodycznej - to dobrze, to jest ważne :) Z dykcją nie słyszę żadnych problemów, nie miałam najmniejszego problemu ze zrozumieniem tekstu. Dodałabym ewentualnie trochę więcej mocy (może spróbuj lepiej podeprzeć przeponą, gdy śpiewasz - dobry oddech to podstawa) i emocji do nagrania.

Mam jednak pytanie - czy jest możliwość, byś nagrywała swój wokal przez mikrofon, a nie nagranie wideo?
Erin

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019, 17:33

Dziękuję za odpowiedź!

Obecnie mikrofonu nie mam, ale święta tuż tuż, więc na pewno uda mi się coś ogarnąć! Już od dłuższego czasu planuję go kupić^^
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Super by było! Myślę, że spokojnie mogę przyznać Ci rangę wokalisty :) Czekamy zatem, aż zakupisz mikrofon, byś mogła spokojnie nagrywać w dobrej jakości :)

Gratulacje!
Zablokowany