Rekrutacja - Arleta-Chan

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Arleta-Chan

Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 17:29

Witam!
Śpiew to moja pasja od piątej podstawówki. W życiu jednak zaliczyłam tylko jeden występ z powodu tremy.
Tutaj macie moje wykonanie (niestety Acapella) piosenki Marty Bizoń - Taki Kraj.
Niestety nie użyłam oficjalnej wersji instumentalnej (jest w innym rytmie), ale mam nadzieję, że to nie przeszkodzi :)

Link: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Użyty instrumental (rytm):
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Witaj w rekrutacji na wokalistę!

Miło, że postanowiłaś wziąć w udział w rekrutacji :) Głos masz bardzo przyjemny dla ucha. Z tego, co słyszę - trochę ciężko to bez instrumentala ocenić - skończyłaś w delikatnie wyższej tonacji, niż początek, a piosenka chyba nie ma zmiany tonacji (poprawcie mnie, jeśli się mylę). Z dykcją większych problemów nie słyszałam, jednak jakość nagrania niestety trochę zniekształciła Twój głos, przez co umknęło parę słów.

Czy miałabyś możliwość nagrania się w lepszej jakości? Przez tę konkretnie ciężko jest całkowicie ocenić nagrania :(
Prosiłabym, byś trochę lepiej osłuchała się z piosenką, którą będziesz nagrywać i zwróć uwagę, by śpiewać w tonacji piosenki :) Na ten moment niestety nie przyznam Ci rangi, ale mam nadzieję, że się jeszcze u nas pojawisz! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Arleta-Chan

Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 17:29

Shiguroya pisze:
05 lis 2019, 22:18
Witaj w rekrutacji na wokalistę!

Miło, że postanowiłaś wziąć w udział w rekrutacji :) Głos masz bardzo przyjemny dla ucha. Z tego, co słyszę - trochę ciężko to bez instrumentala ocenić - skończyłaś w delikatnie wyższej tonacji, niż początek, a piosenka chyba nie ma zmiany tonacji (poprawcie mnie, jeśli się mylę). Z dykcją większych problemów nie słyszałam, jednak jakość nagrania niestety trochę zniekształciła Twój głos, przez co umknęło parę słów.

Czy miałabyś możliwość nagrania się w lepszej jakości? Przez tę konkretnie ciężko jest całkowicie ocenić nagrania :(
Prosiłabym, byś trochę lepiej osłuchała się z piosenką, którą będziesz nagrywać i zwróć uwagę, by śpiewać w tonacji piosenki :) Na ten moment niestety nie przyznam Ci rangi, ale mam nadzieję, że się jeszcze u nas pojawisz! Pozdrawiam!
Jasne, jednak byłaby możliwość nagrania dopiero po 10 listopada (do max. 15) z powodu takiego, że niestety mój fundusz nie pozwala mi aktualnie na nagranie tego. Mam nadzieję jednak, ze to nie przeszkodzi w rekrutacji :(
A więc... Byłaby możliwość ponownego zaśpiewania tego samego utworu tylko po 10 (do max 15) listopada?
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Jeśli chodzi o możliwość nagrania się na nowo, to z reguły najwcześniej miesiąc po rekrutacji przyjmujemy nagrania ^^ Czyli liczmy początek grudnia (koło 5).
Zablokowany