Rekrutacja na wokalistę: Pół kroku stąd

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

E.W.K.A

Wokalista

Instrumentalista

Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 19:15

Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Cześć wszystkim!

Zgodnie z nowymi wytycznymi załączam surowy wokal + miks. W surowym wokalu zaczynam śpiewać od 12 sekundy (od razu uprzedzam). Od lat śpiewam, ale dopiero ostatnio do tego przysiadłam na poważnie i zaczęłam nagrywać kawałki, więc mam nadzieję, że uda mi się do Was dołączyć i wspólnie coś działać.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej!
Cieszę się, że zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji!
Zachowana intonacja, głos swobodny, całkiem płynne przechodzenie między rejestrami, cóż dodać? ^^
Masz świadomość swojego głosu i umiejętnie nim operujesz, co słychać - wokalizy również udane.

Żeby jednak zachować równowagę dodam, że musisz pilnować dykcji, szczególnie podczas śpiewaniu końcówek 'ą' 'ę' ponieważ w niektórych miejscach wychodzą takie rzeczy jak na przykład:
'pamięcio' - 0:17
czy 'mgło' -1:06

Co jeszcze zwróciło moją uwagę: oddechy brane przed fragmentami 'który z marzeń znam/ który jest gdzieś tam' są wzięte trochę w takich nieoczywistych miejscach, przez co rytm jest minimalnie zaburzony, ale może to być powodem, że wcześniej dłuższą frazę 'każda z nowych dróg/każdy świeży ślad/każdej ścieżki łuk/ wiodą znowu w świat' pociągnęłaś na jednym wdechu.

To są takie niuanse, ale w dążeniu do doskonałości warto o nich pamiętać a mam nadzieję, że nasza grupa Ci w tym dążeniu w jakiś sposób pomoże i że będziesz się tutaj dobrze bawić, tak wiec nadaję Ci rangę i witamy na pokładzie! :D
E.W.K.A

Wokalista

Instrumentalista

Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 19:15

Dziękuję :). Bardzo się cieszę :)

Do usłyszenia :)
Zablokowany