Rekrutacja na wokalistkę - Hatterine

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Hatterine

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:49

Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Cześć :D
Dużo ludzi mówi mi, że mam całkiem przyjemny głos, więc liczę na to, że się spodoba!
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki, że zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji!

Skoro dużo ludzi tak mówi, to coś w tym musi być! Powiem Ci, że masz fajną soulową manierę przy śpiewaniu, co z bardzo soczystą barwą daje naprawę ciekawy efekt! ^^
Również dobrze dobrałaś sobie piosenkę, bo mogłaś w niej fajnie pokazać to na co Cię stać! Masz pojęcie o śpiewaniu, bo bardzo dobrze operujesz dźwiękami na rejestrze piersiowym, są mocne i podparte, robisz trafione ozdobniki no i masz ładne wibrato.

Natomiast

Zastanawia mnie kwestia jakości Twojego nagrania. Brzmi to jakbyś nagrywała w pokoju, bez jakiegokolwiek wygłuszenia (rozwiej moje wątpliwości, jeśli się mylę) gdyby realizator dostał takie nagranie do obróbki, niewiele mógłby z nim zrobić, bo ten pogłos jest raczej nie do wyeliminowania w postprodukcji.

I jeszcze kwestia małych potknięć dykcyjnych, na które warto zwrócić uwagę:

0:40 - 'osiągnąńcel' - nie słychać 'ć'
1:07 - 'tato' - bardzo zmiękczasz 't' przez co wychodzi coś pomiędzy 't' a 'c'
1:35 - ta sama sytuacja co w 0:40
2:09 - 'osiąne' - nie słychać 'g'

Czy jesteś w stanie w ciągu trzech dni dostarczyć mi nagranie (może być już tylko surowy wokal) tej samej piosenki, tylko bez pogłosu z pomieszczenia?
Hatterine

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:49

To prawda, nie miałam zbyt dobrze wygłuszonego pomieszczenia, ale spróbuję coś wymyślić ^^
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

W takim razie czekam na nagranie do wtorku o/ w razie jakichkolwiek pytań, możesz się do mnie zgłosić na discordzie ^^ (Elven Thiefu#7003)
Hatterine

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:49

Nagrałam piosenkę jeszcze raz i mam nadzieję, że teraz jakość jest trochę lepsza ^^

Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

No i fajnie! Jakość jest już faktycznie lepsza, a przynajmniej na tyle, że wydaje mi się w mocy dobrego realizatora wmiksować taki wokal w piosenkę. Generalnie cieszę się, że mam również Twoje poprzednie nagranie, bo łatwiej jest mi podjąć decyzję.

Duża prośba do Ciebie - pilnuj dykcji, oddechu i staraj się nie przekombinować z ozdobnikami. Sądzę że reżyserzy którzy będą z Tobą współpracować również będą zwracać na to uwagę, bo w tym drugim nagraniu, niestety też powychodziło kilka artefaktów, jednak sądzę, że nie są to rzeczy, których nie jesteś w stanie poprawić ^^

Przyznaję Ci rangę wokalistki NK, ponieważ masz warunki i charakterystyczny wokal, który mam nadzieję, będzie dobrze do czegoś wykorzystany. Pamiętaj o naszym serwerze discordowym, a w razie jakichkolwiek pytań związanych z castingami, czy ogólnym funkcjonowaniem w grupie, możesz pisać również do mnie. Baw się dobrze i powodzenia! o/
Hatterine

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:49

Dzięki ^^
Następnym razem postaram się bardziej pilnować dykcji i oddechu
Zablokowany