Rekrutacja na wokalistkę! WITAM!

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Tiruriru

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Ilustrator

Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:00

Mikrofon: Audio-technica AT2020
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Cześć wam! Tu Tiru. Jestem studentką na Łódzkim uniwersytecie medycznym, ale śpiewam od wielu lat. Uczęszczam również na Chór akademicki. W sumie nie mam pojęcia co mam pisać. Nie chcę chyba wykładać wszystkich kart na raz. :P
Oryginał tej piosenki jest po angielsku, ponieważ nie ma oryginału po Polsku. Tekst napisałam sama.

Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Cześć. Bardzo miło mi się słuchało twojego nagrania. Masz bardzo przyjemną barwę głosu. Przy refrenie było słychać twój uśmiech na twarzy, co sprawia, że utwór nabiera jasności i lekkości. Dawno nie słyszałam tak dobrej dykcji, szczególnie przy końcówkach. Słyszę, doświadczenie i pracę nad głosem, a żeby było jeszcze lepiej dam ci parę wskazówek. Śpiewasz klasyczną barwą, co czasami nie pasuje do muzyki rozrywkowej. Przekierowałabym głos bardziej na maskę, by był bardziej jasny i otwarty. Zachęcam cię do ćwiczenia miksu, bo czuję, że twój głos będzie jeszcze piękniejszy. Jeśli nie wiesz jakie ćwiczenia wybrać odezwij się do mnie na priv, a najlepiej na discordzie, to podeślę ci jakieś fajne ćwiczenia. Dziękuję ci bardzo za te nagrania i z przyjemnością nadaję ci rangę wokalistki. Cieszę się, że wzięłaś udział w rekrutacji, ćwicz dalej i baw się dobrze w naszej grupie.
Zablokowany