Rekrutacja na wokalistkę - HejkaOsti

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
HejkaOsti

Wokalista

Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 15:01

Mikrofon: Rode NT-1
Oryginał:
Surowy wokal: https://wrzucplik.pl/pokaz/2055811---tavn.html
Miks: https://wrzucplik.pl/pokaz/2055812---bplq.html

Witajcie! Śpiewam właściwie odkąd pamiętam. Od najmłodszy lat mój talent był zauważany przez różne osoby, które pojawiały się na mojej drodze, jednak przez wiele lat byłam zbyt wstydliwa, by cokolwiek zrobić w tym kierunku. Do niedawna moje umiejętności wokalne zawdzięczałam "naturze". Dopiero kilka miesięcy temu postanowiłam przejść na poziom wyżej i nabrać w tym nieco świadomości, więc zaczęłam chodzić na lekcje śpiewu. Mimo krótkiego czasu, różnica jest ogromna, ale ta największa zaszła w mojej głowie, dzięki czemu chętniej dzielę się swoim talentem z innymi ludźmi.
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Fajnie, że zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji!

Masz bardzo ładną jasną barwę i całkiem swobodnie operujesz dźwiękiem. Jedyna drobna rzecz, na którą można zwrócić uwagę to pewna maniera: gdzieniegdzie przy śpiewaniu 'i' lub 'j' te głoski bywają poprzedzone delikatnym 'y' co słychać w 0:10 'jesteś' czy 0:19 'wiesz'. Może być to uznane za błąd artykulacyjny, może też być Twoim znakiem firmowym ^^ jednak warto pamiętać, że nie jest to do końca poprawne.

Tak poza tym jest w porządku, nadaję Ci rangę wokalistki NK i życzę powodzenia w przyszłych projektach! ^^
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Jeśli nie masz jeszcze profilu na Discordzie, to gorąco polecam założyć, ponieważ tam odbywa się większość życia grupy ^^ a gdy już to zrobisz, bardzo proszę wyślij w tym wątku swój DiscordID czyli (nick)#0000
ODPOWIEDZ