[Wokalistka] hazu/hazusia Pastempomat Dawid Podsiadło

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
hazu

Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:24

DiscordID: 𝙭𝙤𝙭𝙤#0614
Mikrofon: nie mam jeszcze, w grudniu kupuje samsona c01u pro <3
Oryginał:
Surowy wokal:
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka :3
Wydaje mi się, że rekruter może mieć problem z oceną, nawet jak będziesz najlepszą wokalistką. Mikrofon/Jego brak mocno cię dyskwalifikuje. W projektach byłoby ciężko takie audio wyczyścić bez zniekształcania twojego wokalu. Skąd pomysł na tak szybką decyzje co do rekrutacji, nie lepiej poczekać na ten mikrofon, który masz w planach?
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
hazu

Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:24

Inlaru pisze:
04 lis 2020, 19:15
Hejka :3
Wydaje mi się, że rekruter może mieć problem z oceną, nawet jak będziesz najlepszą wokalistką. Mikrofon/Jego brak mocno cię dyskwalifikuje. W projektach byłoby ciężko takie audio wyczyścić bez zniekształcania twojego wokalu. Skąd pomysł na tak szybką decyzje co do rekrutacji, nie lepiej poczekać na ten mikrofon, który masz w planach?
Oh uznałam, że spróbuje bo kilku już moich znajomych mnie namawiało, abym w końcu spróbowała ;^; co do audio, to wiem że troszkę problem w tym jest bo nagrywam już jakiś czas, ale na razie jeszcze nie miałam wielkich z tym problemów
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki za podesłanie próbki!

W zasadzie to zgodzę się z Inlaru, że lepiej jest poczekać na jakościowo lepszy sprzęt, zwłaszcza że staniesz się jego szczęśliwą posiadaczką już niebawem ^^

Jednak poza kwestią sprzętową, poważniejszym problemem jest intonacja, która w wielu miejscach mija się z prawdą (szczególnie na niskich początkach wersów i melizmatach), no i nieco niedbała dykcja, na którą też należy zwrócić uwagę.

Zatem poćwicz te kwestie do grudnia i wróć do nas z nowym sprzętem i nowym zapałem!

Niestety w tej chwili nie mogę Ci przyznać rangi, ale trzymam kciuki i do zobaczenia za miesiąc!
Zablokowany