Rekrutacja - Paula - Naprawdę chcę

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

PaulaSz

Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2020, 17:51

DiscordID: RedLuckyStrike#2486
Mikrofon: Lewitt MTP 550 DM
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Ostatnio zmieniony 24 lis 2020, 09:02 przez PaulaSz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Proszę o podanie prawidłowego DiscordID.
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
PaulaSz

Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2020, 17:51

Inlaru pisze:
23 lis 2020, 18:46
Proszę o podanie prawidłowego DiscordID.
Poprawione
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Hej, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. W twoim nagraniu dużym minusem jest intonacja. Często jesteś pod dźwiękiem. Chcę ci dać szansę to poprawić, ponieważ podoba mi się twoja barwa, dykcja i interpretacja. Do 16/12/2020 r. prześlij nagranie tej piosenki z poprawioną intonacją. Czyli zaśpiewaj to jeszcze raz, ale skup się na tym, żeby dźwięki były czysto. Jeśli uda ci się zaśpiewać czyściej, dostaniesz rangę. Trzymam kciuki. Powodzenia!
PaulaSz

Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2020, 17:51

Klara pisze:
02 gru 2020, 03:30
Hej, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. W twoim nagraniu dużym minusem jest intonacja. Często jesteś pod dźwiękiem. Chcę ci dać szansę to poprawić, ponieważ podoba mi się twoja barwa, dykcja i interpretacja. Do 16/12/2020 r. prześlij nagranie tej piosenki z poprawioną intonacją. Czyli zaśpiewaj to jeszcze raz, ale skup się na tym, żeby dźwięki były czysto. Jeśli uda ci się zaśpiewać czyściej, dostaniesz rangę. Trzymam kciuki. Powodzenia!
Poniżej wrzucam w takim razie nowe wersje:

Mix:

Sam wokal:
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Hej, dziękuję za dosłanie dodatkowych nagrań. Myślę, że masz duży potencjał i nadal bardzo lubię twoją barwę, ale niestety twoje kolejne nagrania ukazały twoje braki w emisji, przez które nadal wiele dźwięków jest nieczysto. Poćwicz trochę miks i staraj się rozluźnić jak najbardziej aparat mowy. Dzięki temu łatwiej będzie ci trafić w dźwięki. Do tego zachęcam do ćwiczeń słuchowych, które na pewno też nie zaszkodzą. Niestety nie mogę ci nadać teraz rangi. Liczę na to, że się nie zniechęcisz, poćwiczysz i wrócisz do nas z łatwiejszym repertuarem, który też zapewne ułatwi ci zdobycie rangi. Bardzo bym chciała cię tu usłyszeć niebawem.
Zablokowany