[WOKALISTKA] Samotna wilczyca

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Wilczyca

Dialogista (młodszy)

Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 17:22

DiscordID: Samotna wilczyca#1680
Mikrofon: Zestaw mikrofonowy do podcastingu AU-A04
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Hejka, z góry przepraszam za szum ale mój laptop głośno pracuje i nie mam jak inaczej tego nagrać. Pomyślałam że jak śpiewam dziecięcym głosem to jakoś wychodzi mi lepiej więc próbuje swoich sił w rekrutacji.
Wole być samotnym wilkiem niż płaszczącym się psem
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Hej, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Fajnie, że eksperymentujesz ze swoją barwą głosu, ale żeby to robić w poprawny i dobrze brzmiący sposób, trzeba najpierw nauczyć się w zdrowy sposób operować swoim naturalnym głosem. W twoim nagraniu słychać wiele niedoskonałości emisyjnych. Dykcja i intonacja też jest często nieprawidłowa. Zachęcam cię do poznawania swojego prawdziwego głosu, a eksperymentowanie z barwą zostaw na później. W tej chwili nie mogę ci nadać rangi, ale nie zniechęcaj się i ćwicz.
Awatar użytkownika
Wilczyca

Dialogista (młodszy)

Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 17:22

Klara pisze:
07 sty 2021, 00:38
Hej, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Fajnie, że eksperymentujesz ze swoją barwą głosu, ale żeby to robić w poprawny i dobrze brzmiący sposób, trzeba najpierw nauczyć się w zdrowy sposób operować swoim naturalnym głosem. W twoim nagraniu słychać wiele niedoskonałości emisyjnych. Dykcja i intonacja też jest często nieprawidłowa. Zachęcam cię do poznawania swojego prawdziwego głosu, a eksperymentowanie z barwą zostaw na później. W tej chwili nie mogę ci nadać rangi, ale nie zniechęcaj się i ćwicz.
Dziękuję za rady i na pewno poćwiczę!
Wole być samotnym wilkiem niż płaszczącym się psem
Zablokowany