Rekrutacja na wokalistkę - Laleczka z saskiej porcelany

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Kokosowepapaje

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2020, 14:35

DiscordID: Kokosowepapaje #7728
Mikrofon: słuchawki do telefonu
Oryginał:
Dodam podkład:
Surowy wokal:
Miks:

Nie jestem dobra w podkładaniu głosu, dlatego mam nadzieję, że nie słychać żadnego opóźnienia :D

Ostatnio zmieniony 11 sty 2021, 18:45 przez Kokosowepapaje, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka :3
Proszę o udostępnienie nagrań publicznie. W razie kłopotu zapraszam do szkółki, gdzie wszystko jest wyjaśnione.
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Kokosowepapaje

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2020, 14:35

Dobrze, a w jakiej zakładce mogę przeczytać, ponieważ nie bardzo się orientuje :c
Kokosowepapaje

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2020, 14:35

Zrobiłam krok po kroku w gogle drive i powinno być dobrze :D
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Tak, już działa
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji!

Kurczę, jest naprawdę fajnie! Śpiewasz w bardzo przyjemny sposób, to trochę nieintuicyjne wibrato jest takim ciekawym smaczkiem, poza tym słyszę, że raczej przez cały czas ładnie trzymasz się tonacji. I w ogóle uważam, że dobrze dobrałaś pod siebie utwór ^^

Jednak warunkiem nadania rangi jest również posiadanie odpowiedniego sprzętu, co niestety jest niezbędne żeby móc brać udział w castingach a później projektach. Nagrania swoich partów wokaliści zazwyczaj wykonują w domu, więc jeśli masz możliwość zaopatrzenia się w mikrofon, który zarejestruje Twój głos bez drastycznych zniekształceń i będzie w stanie ładnie ukazać jego barwę to odezwij się do nas jeszcze raz! Może być nawet z tą samą piosenką, tylko pamiętaj żeby w nowym wątku dać link do tego podejścia!

Na chwilę obecną nie mogę Ci przyznać rangi, ale na pewno będę czekał na kolejne podejście z lepszym sprzętem!
Kokosowepapaje

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2020, 14:35

Dziękuję ! Na pewno wrócę z lepszym mikrofonem :D
Zablokowany