[WOKALISTKA] Goyaa - Niepisane

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Goyaa

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2016, 17:02

Oryginalna piosenka:
Cover: http://uploadfile.pl/pokaz/1013917---xpu5.html

Moja luźna, wolniejsza akustyczna interpretacja (tak czuję się lepiej). Nie wiedziałam do końca, jaką piosenkę wybrać i nie mogłam się zebrać, żeby w końcu nagrać tę rekrutację, więc wstawiam, jak jest.

Grałam i śpiewałam jednocześnie. W jednym momencie zahaczyłam gryfem o blat stołu i gdzieś tam zagrałam zły chwyt.

¯\_(ツ)_/¯
"Wierzyć, że jest się wspaniałym i stopniowo przekonywać
się, że nie jest się wspaniałym.
Starczy roboty na jedno ludzkie życie."
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

O kurde, będe tego słuchał na okrągło przez jakiś czas :)
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Pierwsze: Goyaa <3
A teraz do rzeczy. Wybrałaś dobrą piosenkę, plus dobrą do niej wersję, interpretację. Trochę szkoda (choć to też plus), że nagrywałaś razem, bo momentami muzyka Cię zagłuszała, zwłaszcza na niższych dźwiękach.
Ogólnie tak - melodię czujesz, trzymasz się tonacji. Interpretację swoją masz, potrafisz pokazać emocje, co też jest dużym plusem. Pamiętaj, by myśleć o najwyższych dźwiękach we frazie, bo kilka było słabo przygotowanych i weszło lekko ściśnięte gardło i przez to również lekki fałsz. Druga rzecz, śpiewasz lekko za chrypką. Z tego, co pamiętam, to jednak jest Twój normalny głos, więc ciężko by coś z tym zrobić. Pamiętaj jednak o poprawnym oddechu, to będzie wszystko w normie.
Sądzę, że w tego typu piosenkach się sprawdzisz, z niezbyt szeroką skalą (śpiewasz głównie na piersi, choć w tej piosence też kilka razy wszedł ten lżejszy rejestr i brzmiał świetnie, więc możesz też i nim próbować śpiewać! Jak coś, wal na discorda czy skype). Witam Cię w gronie wokalistów (:
Zablokowany