[WOKALISTKA] Rekrutacja - Lea

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Lea

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:38


DiscordID: Lea♡#5338
Mikrofon: behringer C-1
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Więc .. witam^^ Mam na imię Lea i postanowiłam, że pójdę na rekrutacje <3 To mój 3 raz więc .. może się uda :lol: Nie umiem pisać o sobie więc dużo tutaj nie mogę dodać :/ Aleeeee .. jak to czytasz to życzę miłego spędzonego czasu^^
Ostatnio zmieniony 21 mar 2021, 11:58 przez Lea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka :3
Życzę powodzonka!
W razie gdybyś chciała zmienić nick na forum na "Lea" czy coś, daj znać :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej hej! Witaj ponownie!

Bardzo fajnie się Ciebie słucha, widać że czujesz się swobodnie w tym co robisz i cieszę się, że zrobiłaś drugie podejście ^^
Chciałbym jednak, byś w przyszłości bardziej zwracała uwagę na dykcję, ponieważ trafiły się w tej próbce takie ciekawe rzeczy, niekoniecznie korzystnie wpływające na całokształt:

0:22 - "pieszczotĄ" - raczej nie podkreślamy tak bardzo 'ą' i 'ę' gdy występują na końcu wyrazów
0:27 - "cho (wdech) dzi" o to - takich rzeczy też raczej unikamy, nie zawieszamy głosu na jednym wyrazie, a jeśli potrzebujesz więcej powietrza to należy to przemyśleć przed danym fragmentem
0:39 - "jak po a (wdech) wanturze dużej szept" - ta sama sytuacja, należy dociągnąć to 'a' tak jak robi to wokalistka w oryginale
0:55 -"przecież nik nie zobaczy" - nie słychać "t"
0:58 - "jak nadzy szukamy ich naz" - nie słychać 'w' ma końcu frazy
1:32 - "spierac"- nie słychać "ć" na końcu

Więc myślę, że to będzie rzecz nad którą będziesz pracować w przerwach od wyszukiwania dla siebie castingów ^^ przyznaję Ci rangę wokalistki NK i baw się dobrze!
Zablokowany