[WOKALISTA] Cruci (podejście #2) – Snow Halation

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Cruci

Tekściarz (rekruter)

Tekściarz

Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:59

DiscordID: @Cruci#7235
Mikrofon: Samson Go Mic
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Polski tekst by Liska o:

Nie wiem, czy sprzęt mam ok, czy powinienem coś innego/dodatkowego załatwić D:
Plus ofc też czy nie brakuje mi umiejętności wokalnych
Ale hej, od tego jest feedback ^-^
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Heeeej! Dzięki za nadesłaną próbkę!
Baaaaardzo przepraszam Cię za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź :<
Generalnie śpiewasz całkiem fajnie, dość czysto (na niższych fragmentach jest nieco gorzej, ale to kwestia do przepracowania)
utwierdza mnie to też w przekonaniu, że dobrze słyszysz. Masz ładne vibrato, troszkę nieokiełznane, ale urokliwe ^^

Niestety pojawiają się też pewne minusy, pierwsza i chyba najbardziej istotna rzecz - to kwestia nagrania. Wydaje mi się, że mikrofon jest całkiem ok, jednak głos nie jest tak klarowny jak mógłby być, podejrzewam, że to może być kwestia zaaranżowania akustycznie pomieszczenia w którym nagrywasz (aczkolwiek to tylko moje przypuszczenie).

Druga rzecz, mam wrażenie że Twoja krtań podczas śpiewania wędruje do góry, co nieco ogranicza przestrzeń podczas wydobywania dźwięku, a to sprawia że jest on delikatnie spłaszczony. To jednak też jest rzecz do przepracowania, a nie coś co definitywnie dyskwalifikuje przyszłego wokalistę. Niektórzy na przykład śpiewają tylko w ten sposób i też wychodzi im to dobrze :>

O co Cię będę prosił - spróbuj sobie wygłuszyć przestrzeń w której nagrywasz (kocem, materacem, lub jakimś grubszym materiałem) i nagraj jeszcze jedną próbkę (utwór niech pozostanie ten sam) zobaczę jaki będzie efekt i wtedy dam ostateczną odpowiedź, powodzenia!
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

W związku z rozmową przeprowadzoną z kandydatem, będę oczekiwał na próbkę już z nowym sprzętem i w nowym wątku -bieżący zostaje zamknięty.
Zablokowany