Wokal (Topór)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Topór

Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2021, 21:27

DiscordID: Topór#9033
Mikrofon: Casque-Micro Pro Gaming
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Witam. Nazywam się Damian, mam 25 lat, jedną z moich hobby jest śpiew. Dlatego zgłaszam swoją kandydaturę na członka NanoKarin. Mam nadzieję, że się spodoba moje wykonanie. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, 10:42 przez Topór, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Proszę o poprawne podanie discord ID oraz o udostępnienie materiałów, potrzeba do nich uprawnień.
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hejka! Dzięki za podesłanie próbki!

Całkiem fajnie Twój głos pasuje do tej piosenki i nawet ta obniżona jakość ze względu na sprzęt ma tutaj swój swoisty urok ^^ niestety tak nagrany wokal nie jest zbyt plastyczny w postprodukcji, bo niewiele można z nim zrobić. Ponadto, próbka piosenki powinna być nagrana w języku polskim, no bo jakby nie patrzeć taki jest nasz główny target jako grupy.

Masz bardzo ciekawy głos i mam nadzieję, że powrócisz do nas z inną piosenką i z nieco lepszym sprzętem (bo uważam, że w Twoim przypadku naprawdę warto w niego zainwestować ;-) )

Niestety na chwilę obecną nie mogę Ci przyznać rangi wokalisty, ale czekam z niecierpliwością na kolejne podejście!
Topór

Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2021, 21:27

Wiedziałem od początku, że mój mikrofon nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale nie ma sprawy, zainwestuję w lepszy sprzęt i dopiero wtedy mogę spróbować z polską piosenką
Zablokowany