wokalista kvbvs [1 podejscie]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Kvbvs

Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2021, 20:53

DiscordID: (@kvbvs#1427)
Mikrofon:
maono au-a04
Oryginał:

Surowy wokal:

Miks:

mam na imie Kuba mam 16 lat i chcialem zaprezentowac moje umiejetnosci wokalne :3
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej, dzięki za podesłanie próbki!

Troszkę niefortunne było Twoje zbyt wczesne wejście z wokalem (chyba, że to było przesunięcie w momencie składania głosu z podkładem, ale raczej obstawiam pierwszą opcję)
bo niestety to położyło całą piosenkę, ale to też niestety pokazuje że nie za bardzo możesz się odnaleźć, gdy raz powinie Ci się noga. Co prawda akurat ten utwór ma bardzo schematyczną budowę i jeden motyw przewija się tam praktycznie przez cały czas, przez co nie ma zbyt wielu miejsc dzięki którym można z powrotem wskoczyć na właściwy tor, ale jednak jest to wykonalne.

Z intonacją jest różnie, są miejsca gdzie bardziej trzymasz się melodii, ale są też takie w których nieco od niej odbiegasz. I trochę miałem wrażenie, jakbyś nagrywał tę próbkę za karę - to prawda piosenka jest w oryginale wykonywana z pewną nonszalancją i nieco flegmatycznie, ale nie należy też przesadzać (jeśli to oczywiście była wizja interpretacyjna, a nie po prostu zwykłe zmęczenie)

Na chwilę obecną nie mogę Ci przyznać rangi wokalisty. Jest jeszcze trochę pracy przed Tobą, przede wszystkim śpiewaj sobie najpierw z oryginalnymi wokalistami, później po nagraniu się pod instrumental odsłuchuj sobie i porównuj - to tak na początek ;) ćwicz i nie zniechęcaj się, bo Twoja przygoda wokalna przy odrobinie chęci i pracy może się naprawdę fajnie rozwinąć!
Zablokowany