Rekrutacja na wokalistę Kamayato

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Kamayato Brown

Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 15:04

DiscordID: Kamayato Brown#0079
Mikrofon: Zestaw nagraniowy PULUZ PU612B i do tego Behringer umc22

Oryginały:




Surowy wokal:



Miks:


Ogólnie to hej wszystkim. Już od dawna do tego się przymierzałem i wreszcie próbuje. Czy się nie uda czy uda, liczy się zabawa. Wiele osób mówiło mi, że mam spróbować rekrutacji. Większość tych osób twierdziła tak na karaoke na których próbuje się pojawiać jak jest event. życzę miłego słuchania oraz dnia!
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki za podesłane próbki i wybacz, że musiałeś tyle czekać.

Masz bardzo ładny głos i po Twoich próbkach widać (a raczej słychać) że masz świadomość dźwięków, które z siebie wydobywasz. Najlepiej spośród tych trzech pozycji wypada piosenka "Było nas dwoje", pasuje Ci pod kątem wysokości, a także interpretacyjnie jest całkiem ok. Przy "Witaj w internetach" sypało się niestety sporo rzeczy (rytm, dykcja, intonacja) ale to przez bardzo szybkie tempo, dlatego takie utwory są zdradliwe i niebezpieczne. Głownie śpiewasz rejestrem piersiowym, głos jest mocno podparty, brzmi ładnie, soczyście, myślę że może znaleźć zastosowanie w wielu projektach.

Jest jednak rzecz, która mnie martwi, a mianowicie - pogłos. Na wszystkich próbkach, mam wrażenie jakbyś nagrywał w pustym, średniej wielkości pokoju, przez co takie materiały mogą być problematyczne w późniejszej obróbce dźwiękowej.

Spróbuj nagrać się ograniczając możliwie przestrzeń, po której głos się rozchodzi (gruby koc jest tutaj całkiem dobrym, niskobudżetowym rozwiązaniem. Możesz go rozpiąć na przykład między dwoma krzesłami o wysokich oparciach, albo między otwartymi drzwiami szafki) sugeruję właśnie piosenkę Jacka Skubikowskiego.

Nie chcę abyś musiał czekać miesiąc, podeślij mi proszę takie nagranie do 26.09 i wtedy zobaczymy, powodzenia!
Kamayato

Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 21:25

Mogę prosić o trochę więcej czasu? Początek roku a nauczyciele nie odpuszczą z sprawdzianami i diagnozami
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Do 3 października w takim razie :)
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hej!
Z racji niedosłania materiałów w terminie muszę zamknąć rekrutacje.
Zapraszamy za miesiąc .
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Zablokowany