[WOKALISTA] Arisu-Yozora wa Nandemo Shitteruno

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Arisu

Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2017, 17:51

oryginał :
mój cover (wrsja short) : http://uploadfile.pl/pokaz/1037206---fjuh.html
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Masz bardzo przyjemny głosik, ale mam wrażenie, że śpiewasz bardzo zaciśnięta i momentami jakby ten słodki głos był robiony na siłę.. Postaraj się śpiewać na pełnym oddechu - poćwicz sam oddech. Ważne, by dźwięk był dobrze podparty i byś podczas śpiewania (choć normalnie też można i na pewno będzie to prawidłowe) - najlepiej jest położyć się na czymś twardym (może być podłoga, ale polecam położenie się na dywanie), położyć książki na brzuchu i oddychać tak, by unosiły się z każdym wzięciem oddechu. Będą na pewno na początku niesforne i będą spadać, ale jak już nauczysz się dobrze oddychać, będą się Ciebie słuchać (:
Druga rzecz - kiedy śpiewasz kilka dźwięków w górę - pamiętaj - pomyśl o tym najwyższym. Przygotujesz się na podjazd w górę i będzie to lepiej brzmieć. Również zjeżdżasz z dźwięków długich - na przykład trzymanych na koniec frazy. Pamiętaj, by dobrze je podtrzymywać - oddech tutaj bardzo dużo zdziała.
Zanim przyznam Ci rangę, musisz jeszcze trochę popracować. Ogólne pojęcie tonacji i śpiewania masz, ale popracuj proszę nad techniką (: Na tę chwilę nie mogę przyznać Ci rangi.
Powodzenia w ćwiczeniu!
Zablokowany