[WOKALISTA] Nechikomaru - The Reluctant Heroes

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Nechikomaru

Wokalista

Tekściarz

Posty: 17
Rejestracja: 13 mar 2017, 11:02



Etto... wokal zaczyna się od 0:56 ale liczyłam i trwa więcej niż 1:30 :D :D
Wiem, że znajdują się tam błędy w akcentach, ale pracuję nad nimi i coraz mniej ich robię :D
No to ten, w razie jakiś niedoskonałości proszę o wyrozumiałość bo chciałabym mieć i poczuć respekt na mojej internetowej dzielni :D
uwu

Obrazek
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Mi się bardzo podoba cudny głos :) taki ciepły i miły :) Podczas twojego śpiewania aż chce się uśmiechać :D
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

proca1212 pisze:
13 mar 2017, 14:52
Podczas twojego śpiewania aż chce się uśmiechać :D
Przy tak smutnej piosence to chyba nie komplement ;P Niemniej życzę powodzenia w rekrutacji!
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

KaraKopiara pisze:
13 mar 2017, 17:00
proca1212 pisze:
13 mar 2017, 14:52
Podczas twojego śpiewania aż chce się uśmiechać :D
Przy tak smutnej piosence to chyba nie komplement ;P Niemniej życzę powodzenia w rekrutacji!
Chodzi o uśmiech zachwytu :) a nie śmiechu :)
Awatar użytkownika
Smiley

Aktor

Wokalista

Posty: 44
Rejestracja: 09 paź 2016, 23:42

Hej!

Nie mnie oceniać tekst, więc przeakcentowania nie mają wpływu na ocenę Twojego wykonania.
To tak; z rejestrem piersiowym radzisz sobie dobrze, śpiewasz pewnie, zdarzają się jedynie drobne nieczystości przy niektórych melizmatach. Schody zaczynają się przy wyższych partiach, gdzie nie podpierasz odpowiednio dźwięku i nie domykają Ci się struny głosowe, przez co głos nie ma mocy. Będziesz musiała popracować nad wyrównaniem brzmienia tzn. staraj się brzmieć tak samo w dolnych jak i w górnych dźwiękach.
Twoja barwa głosu mnie tak kupiła, że przymknę oko (co nie znaczy, że masz nad tym nie pracować!) na te zbyt delikatne góry.
Gratulacje, witamy w gronie wokalistów!
Obrazek
Zablokowany