[WOKALISTA] Careya - Mimo wszystko

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Careya

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2017, 21:56

Oryginalna piosenka:
Cover: http://uploadfile.pl/pokaz/1051649---cwow.html

Ps. możesz kojarzyć mój głos jak i samą piosenke kiedyś próbowałam razem z nią <<Shizuya>>
ale niestety się nie udało ;c może tym razem xd
„Kiedyś zobaczyłam dwie mrówki, niosące wspólnie jedną igłę sosny. Rozumiem synergię i wspólnie zainwestujemy swój czas w zespół – zdawała się mówić mrówka.”
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

Ładny głos.
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Trochę akompaniament gitary Cię zagłusza :< Dałabyś radę podrzucić coś innego, bądź to z cichszym podkładem?
Awatar użytkownika
Careya

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2017, 21:56

Shiguroya pisze:
29 mar 2017, 13:37
Hej!

Trochę akompaniament gitary Cię zagłusza :< Dałabyś radę podrzucić coś innego, bądź to z cichszym podkładem?
Mam nadzieję, że teraz jest chociaż trochę lepiej tym razem inna piosenka ^^
http://uploadfile.pl/pokaz/1056241---az46.html
„Kiedyś zobaczyłam dwie mrówki, niosące wspólnie jedną igłę sosny. Rozumiem synergię i wspólnie zainwestujemy swój czas w zespół – zdawała się mówić mrówka.”
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Przepraszam, że musiałaś tyle czekać.

Masz bardzo ładną, miękką barwę. Przez większość czasu dobrze kontrolujesz dźwięk. Wiesz o czym śpiewasz i słuchający też wie. Interpretacja nawet jeśli nie jest szczególnie wymyślna jest skuteczna i daje Ci szansę, żeby coś powiedzieć. Artykulacja jest w porządku, całość jest klarowna, chociaż czasem zdarza Ci się zgubić jakąś spółgłoskę, uważaj na to. Natomiast, w obu piosenkach, nie zaśpiewałaś czysto ani jednego glisu przez więcej niż jeden dźwięk. Jako reżyser prawdopodobnie wolałbym żebyś zaśpiewała to prościej niż nieprecyzyjnie. Zwłaszcza, że glisy w języku polskim w ogóle brzmią słabo. Obie piosenki są dość proste, zakładam, że dlatego, że po prostu dobrze znasz swoje umiejętności.
Najwięcej uwag miałbym pewnie do akompaniamentu, ale jeśli sama go grałaś to i tak jestem szczęśliwy.
Przyznaję Ci rangę wokalisty, baw się dobrze w grupie.
Zablokowany