[WOKALISTA]Olio - Udało prawie się

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Olio

Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:53

Oryginalna piosenka :
Cover:
Przepraszam, ale z wychodzę z założenia, że błędy trzeba naprawiać a nie je omijać. Mam nadzieję że tym razem dałam radę.
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Czemu przepraszasz? :D
Obrazek
Olio

Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:53

Hikari pisze:
25 maja 2017, 17:39
Czemu przepraszasz? :D
W sumie to nie wiem, po prost
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Jeśli pijesz do mojego komentarza na temat wyboru piosenki to tak nie działa. Śpiewanie dużo razy piosenki, której nie umiesz zaśpiewać nie musi koniecznie sprawić, że zaśpiewasz ją w końcu lepiej. Już nie mówiąc, że to jest rekrutacja, tu chodzi o to żebyś pokazała, że jesteś w stanie zrobić fajnie jakiś materiał, nie musi to być wcale trudny materiał. A na pewno nie powinien być za trudny.
Normalnie, zwłaszcza po polsku, unika się glisów, bo często brzmią niezręcznie i są dość trudne do precyzyjnego zaśpiewania. W tej piosence jest ich dużo i nie wychodzą Ci dobrze. Zwłaszcza w dołach raczej nie zdarza Ci się trafić precyzyjnie w dźwięk. Góry brzmią mam wrażenie lepiej niż poprzednio, przynajmniej dopóki nie trafisz na jakąś mniej wygodną samogłoskę typu "y". A tak na marginesie, ta piosenka trochę maskuje maniery "bo to tak ma być", co paradoksalnie zachęca do surowszej oceny.
Niestety w tym momencie nie mogę dać Ci rangi.
Zablokowany