[wokalistka] Fioanna - Naprawdę chcę

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Fioanna

Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2017, 10:49

Oryginalna piosenka: *
Cover: *

Witam! Moim marzeniem jest zostanie aktorem/wokalistą w dubbingu :) wiem, że na początku piosenki porównując z oryginałem troszkę przyspieszyłam, jednak mam nadzieje, że mimo to będzie się miło słuchało. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Obniżyłaś sobie tonację porównując do oryginału. Ogólnie jest ładnie, ale (tu wymieniaj wszystko co najgorsze :D) nie wiem czy to przez stres ale wydaje się, że masz niekontrolowane wibrato. W niektórych miejscach jest go po prostu za dużo, co nie oznacza, że nie powinno go być wcale. Brakuje tu też trochę emocji, jest to odśpiewane poprawnie, lecz na 60-70% twojej mocy. Popracuj też nad poprawnym oddychaniem i podparciem dźwięku bo głos masz momentami zapowietrzony, sprawdź poradnik na naszej szkółce! -> Click!.

Ogólnie prosiłbym byś zaśpiewała coś bardziej żywego gdzie mógłbym usłyszeć twój pełny głos, oraz fakt czy problemy z oddechem i wibratem były spowodowane przez stres, a może po prostu braki w kontrolowaniu, które trzeba będzie nadrobić ^^

Pozdrawiam, Kasar :smiley:

Rangę otrzymasz jak wyślesz drugie nagranie!
Stay positive, be positive. ^^
Fioanna

Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2017, 10:49

Dziekuje bardzo, wlasnie o takie rady mi chodzilo :) oczywiscie, popracuje
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Odpowiadam bo mogłaś nie zrozumieć mojej wypowiedzi z posta powyżej.
Nagraj coś bardziej żywszego lub z emocjami tak by można usłyszeć było 100% twojego głosu. Na podstawie nagrania, które wyślesz zostanie przydzielona ranga.
Czekamy na to nagranie do 18 czerwca! ^^

Edit: Z racji braku nagrania zmuszony jestem zamknąć rekrutację.
Stay positive, be positive. ^^
Zablokowany