[Wokalistka] Kolorowy wiatr - Martynadoman

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Martynadoman

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2017, 22:05

Hej!
Chciałabym zacząć swoją przygodę z dubbingiem :) dlatego załączam poniżej moje wykonanie piosenki.
Jest to moje pierwsze doświadczenie z nagrywaniem, więc proszę o wyrozumiałość :p
Poprawiona wersja :)

Oryginalna piosenka:
Cover: *https://soundcloud.com/martyna-doma-ska ... ocahontas2*

Ostatnio zmieniony 17 cze 2017, 16:57 przez Martynadoman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Zapoznaj się z zasadami dot. rekrutacji -> Click!
Potem popraw swój post edytując go.

Pozdrawiam, Kasar :D
Stay positive, be positive. ^^
Awatar użytkownika
szymonekeqq

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2016, 13:39

Dobre to ;)
Kiełbaska
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

WOW! świetne :) Jednak zostały użyte efekty dwuwiekowe śpiewu a w rekrutacji jest to zabronione :P
Martynadoman

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2017, 22:05

Wstawiłam (mam nadzieję) poprawną wersję :)
Awatar użytkownika
Smiley

Aktor

Wokalista

Posty: 44
Rejestracja: 09 paź 2016, 23:42

Cześć!

Masz bardzo dźwięczną barwę głosu i nie masz problemu ze śpiewaniem wysokich dźwięków, jednak im wyżej, tym bardziej głos chowasz do tyłu, staraj się go kierować bardziej na maskę i wyrównać jego brzmienie na całej skali. Powinnaś popracować nad dykcją, szczególnie z głoskami syczącymi i zbitkami spółgłoskowymi, np. "dowiesz się", "skąd to". Mimo kilku nieczystości dobrze radzisz sobie z intonowaniem. Pochwalę Cię również za ładne wibrato, które do tej piosenki bardzo pasuje. Ogólnie poradziłaś sobie z nią, tak więc witamy w grupie!
Obrazek
Martynadoman

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2017, 22:05

Dziękuję! :) Wiem o dykcji, już staram się nad tym pracować. Zdałam sobie sprawę z problemu dopiero po usłyszeniu swojego nagrania. Dzięki za przyjęcie do grupy!!! :)
Zablokowany