[WOKALISTKA] Natalii - Po raz pierwszy widzę blask

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Natalii

Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2017, 19:53

Witam! :D
Oryginał:
Cover:

Zdaje sobie sprawę że straLIłam bezpowrotnie
Ostatnio zmieniony 19 cze 2017, 21:01 przez Natalii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Wybrałaś sobie jedną z moich ulubionych piosenek Disneya <3 Tak, tak, nad dykcją można by delikatnie popracować. Ewentualnie dobrze rozgrzać aparat głosowy przed śpiewaniem - dobrym ćwiczeniem przygotowawczym jest liczenie zębów językiem bądź "żucie gumy" (;
Niektóre interwały sprawiły Ci problem - np. na owym "stra(c)lić bezpowrotnie" na najwyższym dźwięku jesteś pod nim. Pamiętaj, że każdy dźwięk musi być pokazany, zwłaszcza w dość szybkim przejściu - o ile można tutaj mówić o szybkim przejściu, bo piosenka dość wolna (;
Pamiętaj, że pauzy to również część muzyki! W niektórych momentach brakuje mi takiego wzięcia krótkiego oddechu, zatrzymania się! Plus za to, że zaśpiewałaś to nieco inaczej, niż oryginał - we własnej interpretacji, ale oddawała ona charakter utworu.

Niestety, głównym minusem tutaj jest bardzo zła jakość mikrofonu, co wyklucza branie udział w projektach... Jest jakaś szansa na dostanie lepszego, bądź nagrywania się u kogoś z lepszym mikrofonem?

Pozdrawiam!
Shigu.
Natalii

Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2017, 19:53

Raczej nie , ale dziękuję za opinię i rady :) Posiadam mikrofon ale nie posiada on wejścia USB aby połączyć z komputerem , wejście pasuje jedynie do piecyka . Strasznie się stresowałam xd
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Ćwicz ćwicz! Niestety, przez tą jakość nie mogę dać rangi, ale mam nadzieję, że jeśli kiedyś będziesz mieć okazję, zawitasz tutaj jeszcze (:
Zablokowany