[WOKALISTA] Louise - Shinzou wo Sasageyo!

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Louise

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2017, 17:44

Oryginalna piosenka:
Cover:

Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Hej! Jeśli jesteś tą Louise, która miała konto na poprzednim forum i Louise z ZnT w podpisie, to nie musisz się rekrutować, bo przepisujemy rangi ze starego forum. Miałaś młodszego wokalistę, więc ofc jeśli chcesz ubiegać się o pełnego, to niech rekrutacja pozostanie w mocy.
...chyba że jesteś zupełnie inną osobą, to witaj i powodzenia :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Louise

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2017, 17:44

Hikari pisze:
19 cze 2017, 20:27
Hej! Jeśli jesteś tą Louise, która miała konto na poprzednim forum i Louise z ZnT w podpisie, to nie musisz się rekrutować, bo przepisujemy rangi ze starego forum. Miałaś młodszego wokalistę, więc ofc jeśli chcesz ubiegać się o pełnego, to niech rekrutacja pozostanie w mocy.
...chyba że jesteś zupełnie inną osobą, to witaj i powodzenia :D
Hej! Taak, jestem właśnie tą Louise :) Słyszałam o tym, ale stwierdziłam, że chciałabym się postarać o pełnego wokalistę ^^
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej Louise~!

Witaj z powrotem. Mam z Tobą problem xD Nie będę oszukiwać - śpiewasz czysto, ładnie i z emocjami... Ale no właśnie, aż za bardzo. Oryginał jest nieco spokojniejszy - mimo przepełnienia emocjami. Jest tam zaśpiewany prosto bardzo, na dłuższych nutach jest mocno rozwibrowany, rozemocjonowany. U Ciebie nawet na tej nieco spokojniejszej części piosenki jesteś strasznie rozemocjonowana..

Mogłabyś nagrać coś innego? Jeszcze jedną piosenkę? Spróbuj proszę uspokoić nieco głos. Dałabyś radę tak w ciągu tygodnia mniej więcej? Do drugiego lipca? Wklej ją tutaj w temat (;

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Louise

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2017, 17:44

Shiguroya pisze:
25 cze 2017, 19:15
Hej Louise~!

Witaj z powrotem. Mam z Tobą problem xD Nie będę oszukiwać - śpiewasz czysto, ładnie i z emocjami... Ale no właśnie, aż za bardzo. Oryginał jest nieco spokojniejszy - mimo przepełnienia emocjami. Jest tam zaśpiewany prosto bardzo, na dłuższych nutach jest mocno rozwibrowany, rozemocjonowany. U Ciebie nawet na tej nieco spokojniejszej części piosenki jesteś strasznie rozemocjonowana..

Mogłabyś nagrać coś innego? Jeszcze jedną piosenkę? Spróbuj proszę uspokoić nieco głos. Dałabyś radę tak w ciągu tygodnia mniej więcej? Do drugiego lipca? Wklej ją tutaj w temat (;

Pozdrawiam!
Cześć Shigu ;w;

No... dobrze~ Postaram się na dniach podrzucić coś innego :)
Awatar użytkownika
Louise

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2017, 17:44

Heej :)
Podsyłam kolejne nagranie ;)
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Mi się podoba :)
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Intonacyjnie jest dobrze, z dykcją czasem nie wyrabiałaś no ale nie jest to najłatwiejszy materiał pod tym względem (zwłaszcza, że poza tym momentami śpiewasz bardzo wyraźnie). I w jednym i drugim wykonaniu nie zawsze masz tyle powietrza ile byś mogła mieć co sugeruje, że można warto zwrócić uwagę na to jak oddychasz i jak to powietrze wydatkujesz.
Co do ekspresji na którą zwróciła uwagę Shiguroya, ten obwoźny konkurs piosenki aktorskiej częściej będzie odbierany negatywnie niż pozytywnie, ale wszystko zależy jak to sprzedasz w jakich okolicznościach, więc nie upatrywałbym w tym jakiejś strasznej wady - po prostu reżyser musi wiedzieć czego od Ciebie chce.
Przyznaje Ci rangę wokalisty, baw się dobrze w grupie :)
Zablokowany