[WOKALISTA] Keoś - Euterpe

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Keoś

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:56

Oryginalna piosenka:
Cover: http://uploadfile.pl/pokaz/1135403---lfbi.html

Em, nagrałam jedynie do 2 minuty bodajże, ale z tego co wiem to się nie mija z zasadami rekrutacji, i pianinko chyba też może być. ;;
echech
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Wybrałaś spokojną piosenkę. Piosenkę, w której ważny jest tekst i emocje. Trochę mi tego zabrakło.

Dykcja - nie jest źle! Ale na niższych dźwiękach zjadałaś strasznie końcówki. Plus jakieś pojedyncze wpadki - np. krzywdzi innych - połączyłaś, jakby to było jedno słowo, łzy - odrobinę zabrakło ł (;
Emocje - mam wrażenie, że jest tylko jedna jedyna emocja. Niektóre piosenki mają sporo do przekazania, postaraj się ją poczuć (:

Ogólnie, jeśli chodzi o śpiewanie - nie jest źle, ale śpiewasz strasznie niepodpartym dźwiękiem. Słychać to zwłaszcza na wyższych dźwiękach. Dźwięk nie jest dźwięczny, pamiętaj o tym, że to przez prawidłowy oddech i pracę przeponą dźwięki brzmią o wiele lepiej. A gdy dźwięk jest dobrze podparty, jest też czyściej (; śpiewałaś w miarę dobrze, jeśli chodzi o intonację, choć na większych skokach w melodii gdzieś parę lekkich nieczystości wpadło.

Popracuj nad podparciem dźwięku i prawidłowym oddechem. Będzie Ci znacznie łatwiej. Na ten moment niestety nie mogę przyznać Ci rangi. Popracuj zwłaszcza nad techniką (:

Pozdrawiam!
Zablokowany