Strona 1 z 1

Jak zostać wokalistą? [Zasady]

: 09 paź 2016, 23:01
autor: Orzecho

Ostatnia zmiana: 15.08.2019 r.

Rekrutacja na wokalistę w NanoKarrin polega na przesłaniu Twojego nagrania i umieszczeniu go w założonym przez Ciebie wątku w tym dziale.

Nagranie musi być po polsku, musi być łatwo dostępne (najlepiej mp3 na google drive) i musi dawać możliwość oceny wokalu na jego podstawie. To oznacza, że nie powinno być zniekształcone lub zmiksowane w sposób utrudniający odsłuch. Sama piosenka powinna dawać Tobie jak najwięcej szans na pokazanie umiejętności, w związku z tym nie powinna być zbyt krótka lub prosta. Specyficzne, bardzo aktorskie lub celowo nietechniczne piosenki też nie ułatwiają oceny. Jeśli rekruter dojdzie do wniosku, że nie jest w stanie przeprowadzić rekrutacji w oparciu o przesłany materiał może poprosić o inne nagranie.

Twój głos powinien być nałożony na niezbyt głośny instrumental, ewentualnie jeśli nie ma takiej możliwości może też być to nagranie a cappella. W żadnym wypadku twój głos nie powinien być zmiksowany z oryginalnym.

Nagranie powinno być umieszczone w łatwo dostępnym miejscu umożliwiającym odsłuch online (gdrive, soundcloud). Powinno być też w miarę lekkie, przesyłanie nieskompresowanych wave'ów jest niemile widziane. Oprócz nagrania dobrze jest umieścić link do oryginalnego utworu dla porównania.

Załóż nowy wątek i czekaj na naszą odpowiedź na forum, powinna nastąpić w ciągu maksymalnie paru dni. Powodzenia!