[WOKALISTKA] Madeline - Lava

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Madeline

Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2017, 20:46

Oryginalna piosenka: Cover:

Nie pasował mi jakoś podkład do tekstu...

Od razu mówię, że STRASZLIWIE gubiłam rytm przy tej piosence i jestem w 100% tego świadoma. Mimo to zafiksowałam się na ten utwór i liczę, że to nie będzie tak przeszkadzać (zwykle śpiewam poprawnie i tylko ta piosenka wydaje mi się taka trudna)

Mam problemy z wymową słów podobnych do "szczęśliwy" - zbyt akcentuję to "ę" oraz z wyższymi dźwiękami (oba problemy można zauważyć pod koniec i jest to powód czemu zaśpiewałam całość).

Co do mikrofonu - posiadam lepszy, ale na dzień dzisiejszy muszę nabyć nowy przewód, gdyż stary mi się zepsuł (a ja jestem sierotą i nie umiem go naprawić, mimo pomocy wielu osób). To nagrałam mikrofonem z telefonu, ponieważ chciałam już przystąpić do rekrutacji (bo nie chciałam czekać do poniedziałku, żeby sklep z kabelkami otworzyli).

Ale się rozpisałam... Hah... Cześć!
Ostatnio zmieniony 08 lip 2017, 22:36 przez Madeline, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Divea

Aktor

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 26 gru 2016, 10:26

Nigdy tego nie zrozumiem... Dlaczego, skoro sama uważasz, że to podejście do piosenki Ci nie wyszło, nie nagrałaś i nie podlinkowałaś w rekrutacji kolejnego, lepszego podejścia?
Obrazek
Madeline

Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2017, 20:46

Nagrałam to wiele razy, ale po prostu nie potrafię się wczuć w tą piosenkę, a jakoś nie mogłam zaśpiewać innej (mimo, że to lepszy pomysł i pewnie lepiej by mi poszło)...
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Po pierwsze, rekrutacja ma pokazać co umiesz, a nie czego nie umiesz ;) oczywiście warto znać swoje słabe strony, ale to te mocne chcesz później eksponować w projektach, więc to je najbardziej chcemy usłyszeć.
Po drugie, masz ładną barwę, śpiewasz wyraźnie i ogólnie może słuchałoby się dobrze, ale śpiewasz bardzo nieczysto. I nie chodzi tylko o to, że nie stroisz co mogłoby wynikać z jakiś prostych niedostatków technice, ale często zupełnie gubisz melodię i lecisz w porzeczki. Poza tym tak jak pisałaś rytmicznie też jest różnie, ale moim zdaniem nie jest to największy twój problem.
W tym momencie nie mogę Ci przyznać rangi.
Madeline

Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2017, 20:46

Dzięki za rady i może przez miesiąc uda mi się nad tym popracować ^^ Aczkolwiek będzie to trudne...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zablokowany