[WOKALISTA] Eressila - Shiny

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Eressila

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2016, 21:43

Oryginalna piosenka:
Cover: http://uploadfile.pl/pokaz/1155044---mwww.html

Mój poprzedni wątek jest zablokowany więc robię nowy~ (tutaj link do poprzedniego, nie wiem czy jest brany pod uwagę, ale dla pewności wolę go dać) :'D
http://nanokarrin.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=192
Awatar użytkownika
Bizmut

Aktor

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 19
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:39

Ale ładny głos, życzę powodzenia w rekrutacji ^^
Awatar użytkownika
Eressila

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2016, 21:43

Bizmut pisze:
14 lip 2017, 16:01
Ale ładny głos, życzę powodzenia w rekrutacji ^^
awwwww dziękuję <3
Awatar użytkownika
Neśka

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2017, 23:34

W niektórych momentach nie mogę Cię zrozumieć xd Ale przyjemnie się tego wykonania słucha <33 Powodzenia w rekrutacji!
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Hmm, to jest trudne. Kiedy jesteś w swojej strefie komfortu śpiewasz całkiem ładnie. Barwa, intonacja, przekonanie, wszystko się zgadza. Ale im dalej w las tym jest częściej się rozmijasz
z prawdą, zwłaszcza z intonacją, ale artykulację na trudniejszych dźwiękach też gubisz. Pytanie na ile masz tego świadomość i na ile jesteś w stanie tego unikać w prawdziwym projekcie. Gdybyś zaśpiewała całość tak jak te dobre fragmenty byłoby super. Zostawiam na razie temat otwarty, może jakiś inny rekruter się wypowie. Jeśli nie to ja coś zdecyduje, tak czy inaczej do końca weekendu dostaniesz decyzję.
Awatar użytkownika
Shau

Aktor

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:34

Erkaaaaa :C
Obrazek
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Zgadzam się po części z opinią Orzecha, ale niestety nie widzę możliwości pozytywnego rozpatrzenia tej rekrutacji.
Potrafisz zaśpiewać ładnie. Końcowy dźwięk był trafiony, pod koniec wibrato. Podobało mi się to.
Barwa też jest fajna, ale podstawą każdego wokalisty jest przysłowiowe "trafianie w dźwięki".
Niestety z tym u Ciebie jest słabo i musisz nad tym popracować.
Dopiero gdy będziemy słyszeli, że nieczystości (Ad. Opinia Shigu z poprzedniej rekrutacji i Orzecha w tej) są przez Ciebie korygowane i jesteś w stanie zaśpiewać poprawnie (a jesteś bo już to miejscami robisz) to będziemy mogli nadać Ci rangę wokalisty.

Jak będziesz podchodziła do następnej rekrutacji to spróbuj wpierw rozpracować utwór od podstaw pod względem dźwięków by nie popełniać takich błędów ponownie.
Możesz też użyć wirtualnego pianina Click! do pomocy.
Jak to mówią, do trzech razy sztuka!

W razie pytań pisz do nas na Discordzie o/
Pozdrawiam, Kasar :D
Stay positive, be positive. ^^
Awatar użytkownika
Eressila

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2016, 21:43

Neśka pisze:
14 lip 2017, 17:20
W niektórych momentach nie mogę Cię zrozumieć xd Ale przyjemnie się tego wykonania słucha <33 Powodzenia w rekrutacji!
Dziękuję~ ^w^
Shau pisze:
15 lip 2017, 00:12
Erkaaaaa :C
Shauuuuu :C
TheKasarR pisze:
15 lip 2017, 00:20
Hej!

Zgadzam się po części z opinią Orzecha, ale niestety nie widzę możliwości pozytywnego rozpatrzenia tej rekrutacji.
Potrafisz zaśpiewać ładnie. Końcowy dźwięk był trafiony, pod koniec wibrato. Podobało mi się to.
Barwa też jest fajna, ale podstawą każdego wokalisty jest przysłowiowe "trafianie w dźwięki".
Niestety z tym u Ciebie jest słabo i musisz nad tym popracować.
Dopiero gdy będziemy słyszeli, że nieczystości (Ad. Opinia Shigu z poprzedniej rekrutacji i Orzecha w tej) są przez Ciebie korygowane i jesteś w stanie zaśpiewać poprawnie (a jesteś bo już to miejscami robisz) to będziemy mogli nadać Ci rangę wokalisty.

Jak będziesz podchodziła do następnej rekrutacji to spróbuj wpierw rozpracować utwór od podstaw pod względem dźwięków by nie popełniać takich błędów ponownie.
Możesz też użyć wirtualnego pianina Click! do pomocy.
Jak to mówią, do trzech razy sztuka!

W razie pytań pisz do nas na Discordzie o/
Pozdrawiam, Kasar :D
TheKasarR pisze:
15 lip 2017, 00:20
Hej!

Zgadzam się po części z opinią Orzecha, ale niestety nie widzę możliwości pozytywnego rozpatrzenia tej rekrutacji.
Potrafisz zaśpiewać ładnie. Końcowy dźwięk był trafiony, pod koniec wibrato. Podobało mi się to.
Barwa też jest fajna, ale podstawą każdego wokalisty jest przysłowiowe "trafianie w dźwięki".
Niestety z tym u Ciebie jest słabo i musisz nad tym popracować.
Dopiero gdy będziemy słyszeli, że nieczystości (Ad. Opinia Shigu z poprzedniej rekrutacji i Orzecha w tej) są przez Ciebie korygowane i jesteś w stanie zaśpiewać poprawnie (a jesteś bo już to miejscami robisz) to będziemy mogli nadać Ci rangę wokalisty.

Jak będziesz podchodziła do następnej rekrutacji to spróbuj wpierw rozpracować utwór od podstaw pod względem dźwięków by nie popełniać takich błędów ponownie.
Możesz też użyć wirtualnego pianina Click! do pomocy.
Jak to mówią, do trzech razy sztuka!

W razie pytań pisz do nas na Discordzie o/
Pozdrawiam, Kasar :D
No cóż.. dziękuję bardzo za ocenę, będę pracować nad czystością dźwięków o/
Zablokowany