[WOKALISTA]KiraSing1998-Pustka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

KiraSing1998

Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2017, 15:17

Witam to znowu ja Kira pare miesięcy temu nagrałem piosenke power rangers ale dzisiaj przychodzę ze swoją własną skomponowaną piosenką mam nadzieje że spodoba wam się pozdrawiam.
tu daje link do Instrumentalu do którego pisałem piosenkę:
a tutaj daje mój cover:
Awatar użytkownika
Naimen

Aktor

Dialogista (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 38
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:57

Fajne wykonanie. Plus za to, że sam napisałeś tekst i że w pewnym sensie jest to twój własny utwór.
Jednakże na rekrutację powinno się raczej wybrać cover, a więc coś, co już powstało i zostało przez kogoś zaśpiewane ;)
Niemniej jednak ostateczne słowo należy do naszych kochanych rekruterów i rekruterek.
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Gratulacje zrobienia i stworzenia w pewien sposób własnej piosenki! Problem jest jeden - to nie jest piosenka śpiewana... Wokaliście - w 99% przypadków tutaj - po prostu śpiewają, a nie rapują.. Dlatego wolałabym, by piosenka została zaśpiewana, a nie zarapowana..
To, co mogę napisać z rad - poćwicz nad dykcją, bo momentami nie rozumiałam słów. I trochę więcej życie dodaj, bo wszystko jest prawie jednostajne.

Ale jeśli chciałbyś dostać rangę wokalisty, to piosenka musi być zaśpiewana :< z tego, co słyszałam, dość nieźle sobie poradziłeś z piosenką Power Rangers, Orzecho napisał wszystko. Czekam na nagranie piosenki, jeśli chcesz rangę wokalisty (: Powodzenia!
Zablokowany