[WOKALISTKA] KumiKo - Miasto

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

KumiKo

Aktor

Wokalista

Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40

...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2018, 22:37 przez KumiKo, łącznie zmieniany 1 raz.
Madeline

Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2017, 20:46

Co do isinga to pogarsza nagranie - lepiej skorzystać z audacity (darmowy program, obejrzyj se tam na yt)
Masz problem z dykcją, chyba najbardziej ze spółgłoską "s"
Co do śpiewu - mam wrażenie jakbyś się dusiła. Musisz bardziej zwrócić uwagę na pracę przepony.
Odsuń się trochę od mikrofonu bo słychać puchy! :3 (czy jak to się tam nazywa (np przy "p (brawo ja rób nawiasy w nawiasach)))

Masz bardzo ładny głos, ale chyba musisz popracować trochę nad dykcją i pracą przepony :3

[Ja nie jestem rekruterką i nie znam się na tym jak rekruterzy. Jestem nawet z poza Nanokarrin, ale po prostu lubię się wypowiadać (czasami wogole bez sensu)]
[ No i nie chcę cię zniechęcić!]

Mimo wszystko trzymam kciuki i powodzenia w rekrutacji! :3
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, miło mi podeszłaś do rekrutacji :) przede wszystkim: seplenisz. To może nie być twoja wina, ale to poważnie pogarsza odbiór więc warto z tym powalczyć. Poza tym całkiem dobrze słyszysz. Nie zawsze co prawda spadasz precyzyjnie na dany dźwięk, ale prawie zawsze jest to właściwy dźwięk. Brak precyzji wynika z niedostatków emisji - po prostu masz jeszcze parę rzeczy do nauczenia w temacie jak używać swojego aparatu głosowego :) Są też inne typowe błędy, które wynikają ze słabej emisji; czasem niedociągasz dźwięku, czasem robisz niepotrzebne lub niepewne glisy, czasem wchodzisz na dźwięk bardzo niepewnie, bez ładnej barwy etc.
W tym momencie nie mogę przyznać Ci rangi. Jeśli masz jakiegoś nauczyciela wokalu to super, ćwicz dalej. Jeśli nie to zastanów się czy ktoś taki by Ci się nie przydał, chociażby na parę spotkań żeby face to face wyjaśnić Ci parę rzeczy, które raczej ciężko wyczytać w internecie czy w książce.
KumiKo

Aktor

Wokalista

Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40

Bardzo dziękuje za rady :) bardzo mi pomogł i zamierzam poprawić swoje umiejętności wokalne i ewentualne trudności w wymowie, co do tego nauczyciela w tym roku miałam zamiar zapisaci się na zajęcia, będe się bardzo starać aby się poprawić i zrealizować swój cel.
Zablokowany