[Raper] Nishi

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

Awatar użytkownika
Nishi

Aktor

Raper

Posty: 8
Rejestracja: 08 sie 2017, 18:57

No więc lecimy z tym. Zabierałem się do tego na parę razy na poważnie, ale doszedłem do wniosku że lepiej na luzie. Uda się to się uda, nie to nie :P
I jako że jadę cały utwór, zamieszczam tylko jeden, zgodnie z informacją w wątku pomocniczym

Oryginalne wykonanie:
Moje wykonanie: https://clyp.it/uwedtrb4?token=1c01b28f ... 52cffd2906
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Wybrałeś sobie w miarę prosty utwór jeśli chodzi o rap, natomiast trudniejszy pod względem dykcji.
Tej momentami Ci zabrakło, szczególnie na połączeniu głosek sz, cz, itp. (np 0:51, "zlecenie na leSZSZy" lub 0:57 "cyniczne uSśmieszki)
Przykładem może być np. 2:55, gdzie słowo "nigdy" zostało ucięte lub 3:25 -> tutaj zamiast "dosyć" jest "doszyć".
Zwracaj na takie rzeczy uwagę i ćwicz dykcję, wierszyków jest mnóstwo i na dodatek sam możesz to trenować nagrywając siebie i słuchając gdzie jest coś nie tak.

Słychać, że niektóre fragmenty były nagrywane na tzw. "OneTake'u" i pod względem oddechowym jest w porządku.
Poczucie rytmu w porządku, nigdzie nie wyleciałeś. (na tym utworze ciężko by o to było, ale pomińmy to :D)

Pod względem flow i stylu, artykulacja jest ok, emocje odpowiednio dobrane, tam gdzie powinno być zaakcentowane tam było.
W rezultacie ogólnym jest dobrze, ale ogólnie chętnie widziałbym u Ciebie lepszy mikrofon, gdyż ten wydaje mi się przyćmiewać twój głos.

Gratulację, otrzymujesz rangę Rapera, baw się dobrze w NanoKarrin :)

Pozdrawiam
Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Zablokowany