[Raper]KubSub

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Witam ponownie! Chciałbym spróbować jeszcze raz, aby dostać się do Waszej ekipy, lecz proszę o rozpatrzenie tego wniosku po 25.12.2017r. :D
.
.
.
.
Instrumental:
Tekst: http://www101.zippyshare.com/v/dw82VW5N/file.html
Moje wykonanie: https://soundcloud.com/kubsub/kubsub-przyjaciel

Wszystko napisałem sam, co dla mnie jest łatwe, bo tekstu nie piszę, ale robię wszystko na freestylu, więc było trochę pisania tekstu po nagrywaniu :p
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Myślisz, że po Świętach będziemy patrzeć przychylniej? :D
KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Pchełka pisze:
17 gru 2017, 17:08
Myślisz, że po Świętach będziemy patrzeć przychylniej? :D
Nie, po prostu wtedy minie mój miesiąc oczekiwania na kolejnym podaniu :D
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Cześć KubSub!

Zacznę od największego problemu czyli tekstu. Jestem w stanie zrozumieć, że to był freestyle ale w tej wersji nie powinieneś tego wysyłać na rekrutację.
Brakuje podwójnych rymów, przeciąga się głoski których się nie powinno przeciągać, niepotrzebne przyśpieszenia w złych miejscach.
Błędy te skutkują tym, że jesteś obok instrumentalu i nie brzmi to do końca spójnie.
Niestety dalsze problemy też są spowodowane tekstem chociaż nie wszystkie.

Już sam początek 0:19 jest za szybki. W bicie jest spokojnie czas na to byś wszedł powoli z pełną frazą "pewnego dnia".
Kolejnym przykładem jest 1:17, gdzie "w kościele" zostało urwane, czy nagrane jeszcze raz?
Zjadasz też czasami litery. (np. 1:57 piewszego zamiast pierwszego) oraz do poprawienia jest artykulacja (np. 2:03-2:10 zamiast "niom" to nią lub ją zamiast "jom").

Pod względem dykcji jest w miarę w porządku.
Styl wraz z flow jest monotonny chociaż czasami starasz się bardziej interpretować tekst i go wzmocnić co jest na plus.

Chciałbym żebyś poprawił błędy, które Ci wymieniłem i mocno popracował z tekstem tak aby pasował.
Niestety nie mogę Ci jeszcze przyznać rangi rapera ale mam nadzieję, że za trzecim razem wszystkie błędy zostaną skorygowane i po sprawdzeniu będę mógł z czystym sumieniem przyznać Ci rangę.

Pozdrawiam
Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Zablokowany