[raper] ambii

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

Awatar użytkownika
ambii

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:34

Oba kawałki są moje więc:

-> mój głos jest od początku do 1:20






-> alternatywa, starszy kawałek (mój pierwszy)
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Wysłałeś ciekawe kawałki, które mnie osobiście się podobają!

W pierwszym kawałku odrobinę zabrakło mi dykcji. Momentami tylko, ale trochę ciężko było mi zrozumieć niektóre momenty. Jednak ładnie przekazałeś emocje, to, co powinno być lekko wybite, zaakcentowane było. Było rytmicznie, nawet, jak jedna sylaba nie znalazła się równo w takt, zaraz wracałeś na 'dobre tory', jak gdyby nigdy nic i jakby wszystko było naturalne. Trochę brakowało mi dynamiki w tym utworze - coś można było troszeczkę ciszej przekazać, coś bardziej zaakcentować.

Drugi kawałek - masz bardzo klarowny dźwięk. Mega barwę, która pasuje do tego typu piosenek. Troszkę zabrakło mi emocji, ale to chyba bardziej już czepianie się. Niektóre momentami były zarapowane na jedno kopyto - różniły się między sobą, a fajnie by było, gdyby gdzieś tam jakiś dźwięk się wybił, ale tak jak mówię, to już chyba bardziej czepianie się ;) Czasami zjadasz końcówki wyrazów - 1:15 np. księga pojęć - pamiętaj, że końcówki też trzeba wymawiać; plus np. 1:10 - bez przerwy - dość ciężka zbitka, ale trzeba by ją czyściej i klarownie wymówić.

Podsumowując - poczucie rytmu jest, przekazanie emocji jest, brzmisz naturalnie, dykcja jest (choć troszeczkę ją podszlifować), dynamika... Nie pozostaje mi nic innego, jak powitać Cię w naszej grupie, witaj w gronie raperów ^^

PS.
Masz już pierwszą fankę! ♥
Zablokowany