Raper (S-Line)

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

Awatar użytkownika
S-Line Creepy

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 07 cze 2018, 16:20

Instrumental: *
Tekst: *
Moje wykonanie: *

Instrumental: *
Tekst: *
Moje wykonanie: *

Witaj, nie lubię robić coverów, dlatego też umieszczam w 1-szym linku fragment utworu mojej grupy
(P.S. tylko moją zwrotkę) najnowszy mój styl, oraz najnowszy utwór :D
W 2-gim linku wysyłam swój cały utwór, nie należy może do najnowszych, ale jeden z najlepszych, bo inne już są z kimś nagrywane ;)

Pozdrawiam S-LineCreepy 8-)
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Cześć.

Jest nieźle, dobra dykcja, jest ten "feeling" i czujesz to jednak z jedną kwestią jest problem.
Starając się szukać swojego flow w tekście często minimalnie mijasz się z rytmem.
Czasami gdy jest to zabieg celowy brzmi to ciekawie natomiast na podstawie pierwszego utworu muszę uznać, że to zamierzone nie było.
Pomimo tego, że można uznać, że trafiasz bo jest to w rytm to tak jednak jest to też "minimalnie po za" co może boleć słuchacza.

W drugim natomiast jest powtórka z pierwszego tylko tutaj mnogość przyśpieszeń, które wynikają też min. z takiego, a nie innego tekstu (brak podwójnych rymów na zakończeniach i czasami niescalający się refren,, gdzie ciężko jest jednoznacznie stwierdzić gdzie w nim dać "enter") powodują, że gubi się flow w tym wszystkim.
Ogólnie głos jak i całość jest na plus, problemem jest tekst i flow, które podejrzewam, że gdzieś gubi się wraz z tekstem.

Zwracaj jeszcze uwagę na akcentowanie, co jest w tekście ważniejsze, a co nie bo właśnie one też sprawiają jak leci się z rytmem i kształtem końcowym.
Czy chcemy podkreślić coś i wtedy się zatrzymać by wejść na przyśpieszenie i wrócić do rytmu, czy może ciągle lecieć tak samo, ale nadal mieścić się czasowo.

Po za tymi uwagami nie mam się do czego przyczepić, chętnie usłyszałbym Ciebie jeszcze w innych utworach.

Gratulacje rangi rapera.

Pozdrawiam
Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Awatar użytkownika
S-Line Creepy

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 07 cze 2018, 16:20

Dziękuję za Range na pewno się nie zawiedziesz ;)
Pozdrawiam S-LineCreepy 8-)
Zablokowany