[Raper] KubSub

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Witam po raz "setny" :D Proszę o rozpatrzenie rekrutacji po minięciu miesiąca od poprzedniej ;) Pozdrawiam

Instrumental:
Tekst: https://teksciory.interia.pl/popek-math ... 55112.html
Moje wykonanie:


^^ pozdrawiam
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Weź pod warsztat swój głos, a nie efekty, bo to jest bardzo ciężkie dla ucha... Nie przejmuj się też tym że tyle razy Ci nie wyszło, bo jesteś jeszcze naprawdę młody i masz kupę czasu ;)
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Kubsub. Mam do Ciebie prośbę. Weź sobie do serca to, co piszemy, bo niestety, ale jest gorzej niż było :(

Miesiąc minął, owszem - ale od Twojego posta, nie od naszego. Miło by było, gdybyś coś przez ten miesiąc zrobił, bo mam wrażenie, że nie zrobiłeś nic w tym kierunku, w którym wskazał Ci Kasar. Nasze uwagi nie są po to, byś po dwóch tygodniach wpadł z powrotem na rekrutację w jeszcze gorszym stanie. Rozumiem, że zależy Ci na randze, ale jednocześnie proszę Cię - bierz do serca uwagi i ćwicz. Ćwicz, bo jeszcze Ci brakuje do rangi - a jak za każdym razem będziesz nagrywał, byleby było (Może teraz mnie przepuszczą!) - będzie coraz gorzej niestety. Jeśli chcesz coś osiągnąć - musisz do tego dążyć, ale nie staraniem się na siłę, a faktycznie ćwiczeniami i dopiero potem próbami osiągnięcia tego...

My również mamy swoją cierpliwość. Gdy pokażesz, że nie szanujesz naszego zdania - a niestety, ale trochę tak to wygląda, bo nie widać, jakbyś cokolwiek robił :( - sprawisz, że tylko się zrazimy do Twojej osoby. Widzę, że jesteś cierpliwy, walczysz o swoje - to się chwali, ale proszę Cię, byś następną rekrutację przemyślał, zastanowił się ponownie. Próby na rekrutację są nieograniczone - nie sprawiaj, byśmy mieli ochotę je ograniczyć...

Podejrzewam, że nie zrazisz się do rekrutacji - będziemy czekać na efekty Twojej pracy. Ale proszę Cię - spróbuj poćwiczyć, dykcję, emocje, rytm etc - zanim założysz kolejny wątek. I proszę Cię, byś sobie dał na ćwiczenie czas - nie chciałabym widzieć Twojej rekrutacji w październiku. Proszę, byś dał sobie ten miesiąc - w listopadzie czekam na rekrutację z nadzieją, że będzie lepiej :)

Póki co, niestety, nie mogę przyznać Ci rangi.
Zablokowany