[Raper] Flavis

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

Flavis

Raper

Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2018, 07:53

Cześć! To mój pierwszy post na forum, zajrzałem tu raczej z aspiracjami aktorskimi, ale natrafiłem na ten dział i pomyślałem, że może najpierw warto spróbować się w czymś, co robię już od dłuższego czasu. Dwa kawałki solowe, które nagrałem w tym roku:

Flavis - W garści:
Tekst: W opisie na YouTube

Flavis - Tematyczne ścieżki::
Tekst: W opisie na YouTube

Obydwa bity to producenckie podkłady znalezione w Internecie.

Przepraszam za "niestandardowość" zgłoszenia, w każdym razie nadal jest przejrzyście, więc chyba się nie pogniewacie. :D
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Cześć.

Lekka mieszanka głosu i flow OSTR z donGURALesko, podoba mi się ta kombinacja.

"Życie to żart" jest trochę monotonne. Jak wszystko jest w porządku, dykcja, flow, przyśpieszenia (których miejscami bym uniknął)
to jednak brak sensownego podziału w melodii i rozróżnienia co jest czym.
Fajnie by było melodycznie pokombinować tak by to wszystko nie było na jedno kopyto.
Trap jest dobrym przykładem, jak sam nie lubię tego gatunku muzycznego, to tam podział na zwrotki i refren przez zmiany melodyczne jest dobrze zaakcentowany.
Dodatkowo w niektórych miejscach można by było zakańczać to innymi rymami tak by podwójne w pod koniec wersów bardziej pasowały.

W "Tematycznych ścieżkach" jest podobny problem. Wszystko jest na swoim miejscu, nawet rymy zdecydowanie bardziej trafione niż w poprzedniku.
Jak tutaj już refren jest dobrze rozpoznawalny to tak boli monotonia. Może zmienić instrumental, na taki, który nie leci non stop na jednym samplu?

Otrzymujesz ode mnie rangę rapera, witaj w grupie.

Pozdrawiam
Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Zablokowany