[Raper] KubSub

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Witajcie! Ponownie chcę ubiegać się o rangę rapera w Waszym gronie, Nanokarrin.
Niestety mogę podesłać tylko tekst i moje wykonanie, ze względu, że podane utwory są u wydawcy i aktualnie wersji instrumentalnej podesłać nie mogę, ale myślę że się nie urazicie ;)


Tekst:
Moje wykonanie: https://picosong.com/wuZ5W/


Tekst:
Moje wykonanie: https://picosong.com/wudeR/
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

według mnie jest już postęp w porównaniu do poprzednich nagrań, nadal dziwny trochę ten master i i tak ogrom pracy przed tobą, ale niewątpliwie się poprawiłeś. powodzonka, może w końcu ci się uda :P
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej~!

Wybacz, że tak późno odpisuję. Więcej razy się to nie zdarzy.

Pierwsze, co bym chciała zwrócić uwagę - nie dotrzymałeś miesiąca ;) Proszę Cię, nie bądź w tak gorącej wodzie kąpany.

A teraz do rzeczy.
Słyszę poprawę. Naprawdę. Ale mam wrażenie, że przy tym podejściu postawiłeś na jedną kartę - obydwa wykonania są praktycznie na tym samym rytmie i prawie w tej samej szybkości. Nie ma różnorodności, jest wszystko 'na jedno kopyto'. Jedyne co, to minimalnie różni się to emocjami - w pierwszym utworze jest to jakby bardziej wykrzyczane. Nie skupiasz dźwięku, słów na przednich zębach, tylko gdzieś to się rozchodzi, nie jest to skupione. Brakuje mi nadal tego.

Zróbmy tak. Wiem, że chcesz otrzymać rangę i jesteś teraz już na dobrej drodze. Jeśli chcesz - odezwij się do mnie na discordzie czy tutaj na forum na pw. Popracujemy, możesz podesłać nagranie do oceny, lub takie, nad którym byś chciał popracować. Jak już będzie naprawdę dobrze, wrócimy do tematu rekrutacji.
Na ten moment rangi Ci jeszcze nie daję, jeszcze brakuje. Ale teraz już serio słychać postęp i jesteś na dobrej drodze. Trochę więcej różnorodności! :)

Do zobaczenia w następnej rekrutacji. Bądź prywatnej wiadomości! ;)
Zablokowany