[Raper] KubSub

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Hej ;)

Instrumental:
Tekst:
Moje wykonanie: https://picosong.com/w8d55/

Instrumental:
Tekst: https://genius.com/Kubsub-psychoff-lyrics
Moje wykonanie:

:)

Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Miło znów Cię widzieć w rekrutacji na rapera :) Widzę, że się nie poddajesz, to dobrze.

W pierwszym utworze mam wrażenie, że mało jest rapu. Głównie słyszę próby śpiewania (co niestety odrobinę rozprasza, bo Twój głos podczas śpiewania i melodia, którą śpiewasz, nie jest w tonacji podkładu i to się trochę ze sobą gryzie..) + krzyczenie. Podczas krzyku - co można by trochę inaczej zaaranżować i zrobić mocniejszy kawałek, ale bez krzyku - jesteś trochę mało zrozumiały - jeśli chcesz krzyczeć w utworach, popracuj nad dykcją :) Będzie Ci wygodniej i słuchacz będzie Cię w stanie zrozumieć. Codziennie sobie powiedz z dwa, trzy wierszyki na dykcję - monotonne, ale po pewnym czasie odczujesz różnicę! :)

W drugim utworze - nie wiem, czy jest to kwestia złożenia, czy nie - jesteś poza rytmem.. Nie spotykasz się przez większą część utworu z uderzeniami w utworze, przez co powstał lekki chaos - zrobił się delikatny misz masz i przez to też ciężko stwierdzić, co konkretnie chciałeś przekazać w tym utworze. Próbując wpleść nieco mocniejszy rytm, czasami wypadasz z tempa, przez co zjadasz słowa - części tego, co nagrałeś nie jestem w stanie zrozumieć. W wolniejszych kawałkach dykcja jest w porządku, natomiast jeśli chcesz odrobinę szybsze kawałki wrzucać, skupiłabym się nad dykcją również :)

Podsumowując - to jeszcze nie to. Jest lepiej, ale jeszcze brakuje. Masz może kogoś w okolicy, do kogo mógłbyś podejść, zapytać, poćwiczyć? Myślę, że to mogłoby pomóc. Póki co, niestety, nie mogę przyjąć Cię do grona raperów - ale czekam na następną rekrutację, bo wiem, że się jeszcze pojawisz :)

Jak coś, to pisz!
Zablokowany