[Raper] Szanum

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

Shani

Raper

Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2019, 15:13

Witajcie do zaprezentowania mam kawałek nagrany jakiś czas temu ( Na laptopie ) jeszcze przed tym jak się dorobiłem normalnego mikrofonu. Tekst jak i wykonanie oraz master w całości moje.
Bit udostępniony przez Palucha na płycie w formie instrumentali. No to sobie wykorzystałem bo mi się podobał ;)

Oto Link -

Życzę miłego słuchania ;) ;)
Awatar użytkownika
Kata

Dialogista (młodszy)

Posty: 5
Rejestracja: 07 sie 2019, 13:30

Łaaaa, masz super głos :D Powodzonka
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Witaj w rekrutacji na raper!

Na wstępie chciałam przeprosić za długi czas oczekiwania, nie miałam przez jakiś czas dostępu do sprzętu w ogóle.

Wracając do Twojej rekrutacji - słucha się tego naprawdę fajnie! Trochę miks przeszkadza - muzyka jest zbyt głośno i momentami jest bardzo nierówno (np. jedna sylaba jest dłużej od drugiej nagrania i przez to jest to mało czytelne). Głównie przeszkadza głośność muzyki - Twój głos powinien być nieco bardziej słyszalny.

Z dykcją problemów nie słyszę - jeśli miałabym się doczepić, to można by bardziej 'wyakcentować' ten tekst. Wyobraź sobie, że wszystkie słowa skoncentrowane są na ustach, żebyś czuł każde słowo na ustach - będzie czytelniej :)

Podsumowując - witam Cię w gronie raperów w naszej grupie! Gratulacje! ♥
Shani

Raper

Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2019, 15:13

Nie ma problemu, u mnie ostatnio tyle się dzieje że również zapomniałem o tym żeby tutaj wejść i prawie miesiąc zleciał.
Zdaje sobie sprawę że master nie jest wykonany idealnie, mam nadzieje że w przyszłości będę mógł z kimś popracować kto słyszy takie rzeczy, ponieważ mastering znam w podstawie , wiem co do czego ale w tej kwestii do mistrzostwa mi daleko. Dziękuję, zacznę zwracać większą uwagę na akcentowanie słów ... tego mi jeszcze nikt nie powiedział ;) Super dziękuje za przyjęcie oraz za konstruktywną i potrzebną krytykę ( w głębi duszy na to liczyłem ) W miarę możliwości będę starał się ogarniać co się tu dzieje i mam nadzieje że już niebawem w czymś będę mógł się przysłużyć :) Pozdrawiam
Zablokowany